piter11101

MaSzyna EU07

172 postów w tym temacie

Czy jest w tym symulatorze jakaś trasa wiodąca przez Opole ?? i czy stacja Opole główne jest wykonana jak prawdziwa ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opola niestety chyba nie ma, przynajmniej ja nie zauważyłem. Ale jest dużo innych ciekawych tras;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ooo dziękuję bardzo za wiadomość. Zagrywam się teraz w Diabełka nr. 3 ale chętnie przetestuje MaSzyne

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę popraw jest względem fizyki, no i nowy tabor :20 Meow:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed uruchomieniem naprawdę radzę się zapoznać z readme, już mieliśmy masę kolesi którzy tego nie zrobili i nie potrafili nawet uruchomić lokomotywy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdy chce odhamować skład to ja daje NUM 4 to się kamera w lewo przesuwa... Wie ktoś co jest problemem?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz włączyć Num Lock. Wtedy będzie działać klawiatura numeryczna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No szogun się napracował przy tej paczce jak i inni z Forum :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda że nie ma En76 koleje śląskie :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Furniszczer tylko, że ja mam lapka, bez klawki numerycznej :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc musisz korzystać z klawiatury z przyciskiem Fn. Zazwyczaj klawisze mają 2 funkcje - jedna normalnie, i jedna z klawiszem Fn. I jeżeli masz klawiaturę numeryczną na standardowej to Fn powinno zadziałać. Jeżeli nie zadziała, to prawdopodobnie najprościej będzie dokupić klawiaturę numeryczną na usb ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No całkiem fajny ten PC 2011...Tylko kurcze czasami ciężko uruchomić Lokomotywę...Trzeba czekać na wiele rzeczy...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo to jest SYMULATOR. Ma on symulować działanie lokomotywy, a nie tylko jeździć na zasadzie "strzałka w przód - jadę".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurcze ja chyba dzisiaj czekałem z pół godziny aby wskaźnik gł. czegoś tam doszło do 7 atm.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tak mam już w pierwszej misji na Bałtyku...zanim uruchomie EP08 to mija z dobry kwadrans hehe:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurcze ja chyba dzisiaj czekałem z pół godziny aby wskaźnik gł. czegoś tam doszło do 7 atm.

Nalezy wlaczyc sprezarke. Inaczej bedziesz czekaaaaaac. Sprezarke zalacza sie shift+c

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko jest opisane w readme.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Połowa ludzi nie zna podstaw bo albo im się nie chce przeczytać Readme, albo wolą pisać na różnych forach nie związanych z symulatorem, pytania typu: Jak włączyć sprężarkę? Jak ruszyć na tej trasie? jak włączyć radio? I tak dalej i tak dalej..

Ja się sam uczyłem na paczce z Sierpnia 2007 na Forum Eu07 w ogóle nie byłem i jeżdżę, hamowanie mam w małym palcu jak i jazde.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Włączam sprężarkę, przeczytałem readme, wszystko robię zgodnie z instrukcją, i tak się czeka na to (zależy jaka lokomotywa). Także wszystko czytałem i po tych pół godzinach ruszam w trasę, więc tak jak pisał:

Nalezy wlaczyc sprezarke. Inaczej bedziesz czekaaaaaac. Sprezarke zalacza sie shift+c

Jak bym nie włączył sprężarki to bym nawet po tych pół godzinach nie pojechał :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W niektórych mapach fakt, czasem trzeba czekać długo zanim się będzie gotowym do jazdy, w wiekszości map należy również przed wyruszeniem w trase nacisnąć "Shift+1" Wtedy załączają się wszystkie skrypty odpowiadające za pociągi, semafory, zwrotnice. Zagraj sobie np w misje Drawinowo ET-22_1. Tam nie trzeba wciskać Shift+1. Uruchomic wduszając m przetwornice, sprezarke, sposcic hamulce klawiszami na numerycznej, i jechac :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tej grze w "PC 2011" jest multiplayer, zna ktoś jakieś serwery?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Multiplayer ma być w przyszłości stosowany głównie do sterowania ruchem (semafory, zwrotnice). Z tego co wiem jeszcze nie działa to idealnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam takowe Pytanie...chodzi mnie o o EN57...mowa głownie o hamowaniu...Jak hamować?Rozumiem klawiatura numeryczna ale...naciskam na 2 to hamowanie jest dość gwałtowne...5 to jeszcze gorzej...nie mowiąc o 8...jak hamować delikatnie EN57...z góry dziekuje:)Miłego dnia

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta