TraX

Sim City 5

6 postów w tym temacie

Witam! Zastanawiam się, czy warto kupić tą grę (sim city5 + dodatek miasta przyszłości) za 100zł. Kiedyś narzekano na wiele bugów, nie można było się połączyć z serwerami itp. Czy teraz jest już to naprawione? Co sądzicie o tej grze? Po obejrzeniu kilku gameplayów, gra mi się spodobała, jednak nie jestem do końca do niej przekonany. Czy ona mi sie nie znudzi po godzinie grania?

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do gry powiem szczerze, że lubię ją. Gra się przyjemnie, trzeba brać wiele czynników w budowie miasta pod uwagę. Gra posiada bardzo wiele możliwości rozbudowy, od pojedynczych budynków (np. rozbudowywanie szpitala, szkoły) na budowie wielkich dzieł poza granicami naszego miasta. Dodatek miasta przyszłości fajnie modyfikuje grę jeżeli chodzi o grafikę. Oczywiście wprowadza kilka nowych rzeczy jak np. wielkie wieże, przez co mamy jeszcze więcej możliwości. Osobiście polecam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli grałeś w poprzednie części będziesz najprawdopodobniej zawiedziony.

Jeśli nie miałeś jeszcze styczności z serią SC możesz spróbować, choć gra dość szybko się nudzi (małe obszary do zabudowy).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście polecam, jednak tylko dla kogoś kto ma smykałkę do takich gier i lubi pokombinować nad tworzeniem i zarządzaniem miastem, za taką cenę myślę, że powinno być ok. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze mówiąc, nie jestem zadowolona z zakupu tej gry. Jest śliczna i lubię tego typu gry, w których liczy się dobra organizacja i strategia. Ale odrzucają mnie problemy z łącznością i masa bugów, wręcz rażących błędów. Niestety większość gier EA wydanych w 2013 ma tą przypadłość. Chociaż może być pocieszeniem, że jest coraz lepiej i błędy są naprawiane. Wolno, ale konsekwentnie.

Podsumowując, polecam, o ile ktoś ma dużo cierpliwości i jest zapalonym fanem tego typu gier.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta