kams333

Mapa Kielc (w budowie)

80 postów w tym temacie

Sarkazm. Proponuję, żeby dać mu się wykazać a nie stać mu nad głową i mówić co nam się nie podoba.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie mam jeszcze pytanie. Widzę dużo obiektów dedykowanych,więc jak to będzie z wydajnością? Nie chcielibyśmy drugiego Wrocławia (nie obrażając autora i innych) Liczę że nie jest źle ;) A tak na marginesie nagralbys jakiś filmik? :)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Film to bym nagrał, chociaż od sadów otoczenie marnie wyglada :P U mnie nie ma problemów z wydajnością, fps-y rzadko spadają poniżej 25, zwykle mam ok. 27-28. A tekstury obiektów dedykowanych są lekkie, to nie powinno być problemu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A się przejmujesz otoczeniem :P. Wygląda spoko i Cieszę się że wydajność jest dobra bo już się bałem (:

Nagraj filmik ;) będzie można zobaczyć trochę trasy z innej perspektywy.(Oczywiście nie zmuszam cię)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebna mi osoba która kontynuuje Projekt Kielce.

Ze względu na małą (nie mówiąc że żadną) ilość czasu który poświęcam tej mapie z powodu prac nad drugą mapą, a także jakoś z niedużej ilości chęci szukam kogoś kto dokończy dalszą część mapy. Jak mówiłem tylko linia 35 wg przebiegu sprzed czerwca 2014. Chciałbym żeby co najmniej siatka ulic i budynki były gotowe, a także skrzyżowania wraz ze sygnalizacją. Na mapie jest już docelowe ukształtowanie terenu a także gotowe są osiedla w północnej części miasta, wystarczy na niektórych budynkach wymienić tekstury.

Co jest gotowe i na ile %:

- Ukształtowanie terenu - 100% (co najwyżej drobne poprawki ale najcięższe za mną)

- Układ ulic - 55%

- Budynki - 40%

- Skrzyżowania - brak

- Rozkłady - brak (będzie obowiązywał rozkład z 2013r.)

- Ruch AI także do uporządkowania.

- Tekstury oraz ulepszenie dotychczasowych pozostawiam sobie.

Ogólnie mapa powinna być stylizowana na rok 2013, przed zakończeniem budowy węzła Żelazna. Do działania mojej mapy trzeba ściągnąć mapę Szczecina oraz Skarżyska (chociaż to co jest w mojej paczce powinno starczyć). Kontaktować się można przez PW lub mail.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.