Gość Adameg

Ankieta - Portal Omnibussimulator

41 postów w tym temacie

Napisałem gdzieś, że szukamy redaktorów? Napisałem, że proponuję. Oczywiście już jeden do mnie spamuje, że jest chętny. Ale to niestety "słomiany zapał". Ortografia i interpunkcja, a czasem składnia to są najważniejsze rzeczy! A jak mi wyskoczy ktoś "ja chcem pisac artykuly" to nie wiem czy się śmiać czy współczuć. Bo rozumiem, że ktoś chce, ale bycie redaktorem to nie tylko kolor, ale i odpowiedzialność. Gdyby nie było kolorków w zamian to połowa by już nie chciała być redaktorem.

Ja mam gdzieś oceny typu "afahhshhfgsg". Niektórzy mają problem z przekazem, że proszę o pisanie tego tak jak sądzicie, a takie rodzaje tekstów po prostu są prosto do ignorowania.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo tak jak już wcześniej pisałem, mało jest zapaleńców, wszyscy głównie przez forum przechodzą jak wiatr. Pobrać dodatek, ponarzekać że coś nie działa i nara. Taki głupi rym na koniec wkradł mi się. :-D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo tak jak już wcześniej pisałem' date=' mało jest zapaleńców, wszyscy głównie przez forum przechodzą jak wiatr. Pobrać dodatek, ponarzekać że coś nie działa i nara. Taki głupi rym na koniec wkradł mi się. :-D

[/quote']

Święte słowa. Sprawa portalu wymaga głębokiego przemyślenia, i przede wszystkim strategii jakiegoś konkretnego działania i samozaparcia, aby go uratować, jeśli się w ogóle da to jeszcze uczynić.

Wejść nie było może na niego co na forum, ale wedle statystyk no troszkę ich było, więc i byli chętni żeby czytać artykuły.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wcześniej nie było wiadomo kto ma konto na Portalu i kto wiedział o wszystkich redaktorach, którzy tam są? No teraz trzeba to gdzieś zapisywać, że jak np. od miesięcy nie pisał artykułów to niestety trzeba wyrzucić.

Poczekać i pomyśleć - to jest najważniejsze :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwaga... Ja mogę być redaktorem ;) Z chęcią podejmę się tego ;) Ale warto czekać :D

Pozdrawiam, KMSzczecin

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzie... Gdzie pisze, że już się zbiera redaktorów?

[mod] Jest napisane. Heir [/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się jak to tu rozegrać. Sądzę, że przyszli redaktorzy, nie będą mieli koloru, ale tylko rangę. To już jest pewne zabezpieczenie, bo po prostu, większość idzie na kolorki, by być ważnym, a roboty ZERO i redaktorów z powołania również ZERO... Jeśli ktoś ma doświadczenie i ma chęć(nie koloru, ale pisania), proszę do mnie pisać na PW. Nie chcę zrobić tak jak w moim przypadku (jeden artykuł w starej gazetce OMSI, drugi zniknął w tajemniczych okolicznościach xD ), że bez doświadczenia, bo niestety pisałem tragicznie i przyznam to.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem, że chcesz mieć artykuły na przynajmniej przyzwoitym poziomie, stąd wymóg posiadania doświadczenia. Jednak niektórzy nie mieli jak zdobyć wcześniej takowego, a chcą dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami, opiniami itp. na "nowym" portalu. Każdy miał kiedyś swój pierwszy raz, może pozwolisz osobom bez doświadczenia, ale z chęciami i pomysłem na artykuł, aby wysyłały do Ciebie propozycje? I tak będzie trzeba wszystko zweryfikować, a wskazanie ewentualnych błędów tylko pomagałoby zdobyć doświadczenie.

Mam nadzieję, że nie pokręciłem za bardzo mojej wypowiedzi i rozumiesz o co mi chodzi. ;)

(Może to drobnostka, ale wolę spytać tu, niż spamować Ci prywatnymi wiadomościami. ;D )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze, można bez doświadczenia, ale wraz z PW prosiłbym artykuł o czymkolwiek. Taki przykładowy :) . Chodziło mi głównie o takich co chcą spróbować, nie wychodzi i dalej trzymają sobie tytuł redaktora mimo, że nic nie robią.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ej no, ludzie zgłaszajcie się :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Adamek, chyba nikt się nie zgłosi, jeśli nie dostaną rangi. Przykre, ale prawdziwe. Postaram się coś naskrobać jutro i podeślę Ci na PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się zgłosiłem. Nie zależy mi na żadnej randze itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak więc - do 9 lutego zgłaszacie kandydatury. Po tym dniu poczekacie max. tydzień do ogłoszenia nowych redaktorów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, dziś ostatni dzień, niedługo podam kilku nowych redaktorów. Oczywiście chyba wiadomo, że nie każdy otrzyma tytuł redaktora.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem, że jeśli nie zgłosiłem kandydatury, to i tak będę mógł pisać w dziale dalsze tematy? :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, bo twój tekst jest świetny :) PS. nawet jeśli to do mnie pisałeś ale przed ogłoszeniem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.