lukaszszn

Skaczące autobusy

34 postów w tym temacie

hej wlaczam gre i mi autobusy skacza hehe z sekundy na sekunde coraz wyzej,co sie dzieje?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odstaw kompa do muzeum techniki! Sądząc po tym, co napisałeś, jest za słaby, żebyś mógł grać w OSMI.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo ciebie drogi Robercie ojczulek wspomógł pewnie. Zmniejsz opcje w grze.

// Uwierz mi Synku, że Berlin mi ostro laguje i wiem, czemu ma ten problem... I powiedz mi, jak nieżyjąca osoba może mi pomóc? -.-

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lekki offtopic, ale dobra.

Ale naprawdę, OMSI nie jest wymagającą grą. Chodzi płynnie i normalnie nawet na Pentium 4, więc tak jak Robert sądzę, że lukaszszn ma słaby komputer.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdefiniuj "nie wymagająca" U mnie się np tnie na Berlinie przy 2GHz procku :)

// Pentium 4 - 3GHz. Bez zacinek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam komputer sprzed 7 lat i Berlin chodzi płynnie. Na minimalnych detalach.:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NB OMSI nie wspomaga procesorów wielordzenowych. Używa tylko jednego rdzenia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, litości!!!

Post usera lukaszszn jest spamem. Dwóch moderatorów i żadnej reakcji... przecież jest to wątek dotyczący spraw forum a nie problemów z grą!

Frank /racja

// Rzeczywiście.. :o. Co nie zmienia faktu, że złamałeś regulamin - punkt 4 podpunkt 3. Powinieneś zraportować temat a nie pisać w nim przy tym nabijając posty - ale słuszna sprawa, to Ci daruję.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie tego nie rozumie jak w dobie procesorów wielordzeniowych gra z tego roku widzi tylko jeden rdzeń. Masakra jakaś:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż. Można by to zaproponować Marcelowi i Rudigerowi. Ja dla Nich też mam małą litanię dotyczącą rozgrywki i AI.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uciekają od tego stwierdzeniem, iż mało kto miał procesory wielordzeniowe w 2006, kiedy to zaczęli pisać OMSI.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piotrek, ale to też jest dość głupia wymówka... Ja swoją jednostkę składałem w 2007r. Mam dwurdzeniówkę, a ten sprzęt w chwili złożenia nie był szczytem techniki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja nadal nie mogę uwierzyć, że OMSI chodzi mi gorzej od Far Cry'a 2 czy Crysisa. Ale ogólnie fajowo się gra, jak się przyzwyczaisz do gry między skaczącym FPS'em od 10 do 35 ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie. Jak nie laguje, to idealnie jest. Nie wiem, po co grafika się rozmywa, po czym z powrotem wyostrza (przez co FPSy wariują)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sądzę, że z czasem powstanie łatka do obsługi procesorów wielordzeniowych. Tak na przykład było z Americas Army :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupuję sobie kalendarzyk adwentowy na tą okazję. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sądzę' date=' że z czasem powstanie łatka do obsługi procesorów wielordzeniowych. Tak na przykład było z Americas Army :)

[/quote']

Niestety to nie będzie możliwe. OMSI jest napisane w Delphi. A nie można przepisać tak łatwo całego kodu na dwu rdzeniówki. Jakby to było w C++ to by było łatwiej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam słabego kompa i działa.

Ło kolego, troche zrobiłeś kopanie gróbów z tym wątkiem. I tak w sumie nie wiele wniosłeś do tematu. Na drugi raz zastanów się ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo to vbus4040 i jemu trzeba dać 20% w prezencie, by zrozumiał...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisał w ogóle jakiego ma tego kompa ? NIE... wątek zamienił się w dyskusje i zebranie niemal całej ekipy Forum :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem ten sam problem ale sobie poradziłem to nie wina grafiki lecz mapy wydanej przez OMSI moim sposobem było ściągniecie patcha 1.0.1 i zainstalowałem i po problemie . UWAGA !!!!!!!!!!!!!!! Jeśli chodzi o wersję nie zarejestrowano to jest na to sposób zainstaluj na nim patcha i skopiuj mapki potem odinstaluj Gre i zainstaluj od nowa potem usuń mapki z zainstalowanej nowej gry i wklej mapkę te co skopiowałeś z patchem 1.0.1 i gotowe powinno być dobrze u mnie chodzi dobrze . Mam nadzieje że pomogłem . 8D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta