Gość solariskuba

Proszę o pomoc

4 posty w tym temacie

Witam serdecznie. Heir polecił mi instalację najnowszych sterowników do karty graficznej HD Graphics 3000. Spędziłem na tym kilka godzin i kilka znalazłem takich aktualizacji, jednak albo były to złe, albo nic nie pomogło. Czy ktoś, kto się na tym zna mógłby pomoc w znalezieniu najnowszych sterowników? (karta taka jak wyżej)

Pozdrawiam serdecznie!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam użyć jakiegoś programu typu SlimDrivers lub DriverToolKit, które wyszukają, pobiorą i zainstalują wszystkie potrzebne aktualizacje dla twojego sprzętu ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W zasadzie - w przypadku laptopa - nie pobiera się poszczególnych sterowników do każdego z urządzeń z osobna (oczywiście jest to możliwe).

Z reguły przygotowywane są już paczki ze sterownikami do danego sprzętu (czyt. ściśle określonego modelu laptopa). Wpisać w google dokładną nazwę urządzenie z dopiskiem 'sterowniki' (bądź 'drivers') i na pewno coś się znajdzie. Można również zajrzeć na stronę producenta i wejść w dział pomocy technicznej lub wsparcia.

Co do programów, które polecił pasue1, można z nich korzystać pod warunkiem, że dokładnie czytasz wszystko podczas instalacji. Tego typu aplikacje potrafią nieźle zaśmiecić system (np. zbędnymi i natrętnymi programami reklamowymi).

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, dzięki Wam. Przetestuję, zobaczę i coś napiszę. :) Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta