Sefcia

Men Of War - wspólne granie

Men Of War - wspólne granie   1 głos

1. 1. Men Of War - wspólne granie

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

3 posty w tym temacie

Czy są wśród nas osoby lubiące strategie z okresu II Wojny Światowej, tryb wszechstronnej kooperacji w trybie wieloosobowym oraz dobrą zabawę?

Jeżeli tak, to chciałbym Was zaprosić, a raczej na początku zapytać, kto byłby chętny na wspólne granie w Men Of War - Victory Edition. Tryb multiplayer oferuje ciekawe scenariusze walki. Możemy się wcielić w armie wschodnią lub zachodnią - do wyboru, do koloru.

Jeżeli nie posiadacie zakupionej gry, należałoby ją pobrać, a kod seryjny uzyskać stąd - http://www.cdaction.pl/seriale/Men_of_War.

Deklarujcie się w ankiecie. Jeżeli będzie stanowcza większość na tak, wtedy dokładnie opiszę dalsze instrukcje :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sefcia :facepalm:

To, co zrobiłeś teraz, to raczej podchodzi pod to, co ja myślę.

Ja jestem na nie, bo po 1, że nie wszyscy mają czas, a po 2, że mam przepchany dysk jak nie wiem co, a po 3, że takich gier nie lubię.

Pomysł grania w gry mmo jest dobry, tylko raczej trzeba byłoby określić, w jaką grę, co to jest i raczej spytać się, kto ma ochotę.

Ja mówię jeszcze raz nie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież w pierwszym poście wyraźnie napisałem, a raczej zapytałem się kto byłby chętny na wspólną grę. Nie napisałem tego w formie rozkazującej, aby pobierać w biegu grę, podłączać się pod serwer i grać 24/7. Rozumiem doskonale, że nie każdy ma czas, obszerny komputer bądź lubi gry tego pokroju, ale jest to tylko i wyłącznie luźne pytanie i propozycja. Może akurat znajdzie się garstka osób, którą zaciekawi Men Of War.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta