CoYoTeK

Volvo 9900 - wielka modyfikacja [VIP] [WIP]

35 postów w tym temacie

Repainty jeszcze nie zostały wprowadzone, także na chwilę obecną nie wypowiem się.

Alkolock to póki co zbędny gadżet, nie planuję na chwilę obecną blokady uruchomienia zapłonu. Występuje tylko w postaci obiektu statycznego.

Zestaw 5 malowań ( liczba może się zmienić ), które będą zamieszczone wraz z autobusem:

fBMjihs.png

Od lewej:

PKS Warmia by War-Maz

Eurolines by War-Maz

Kruk Travel by Ty-154

National Express by Ty-154

Kronopol Żary by Rudy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanko: w manualu będzie opcja sekwencyjnej zmiany biegów (jak w kierze DFGT) ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, kolega z ekipy który robił ten skrypt, nie jest w stanie powiedzieć jak ma się sprawa z sekwencją.

A tymczasem co w trawie piszczy?

CuOa0rr.jpg

Od teraz mamy chowaną kartkę A4, zostały dodane niektóre z brakujących dźwięków, oraz całe zegary ( oczywiście, poza wyświetlaczem ) są sprawne w 100%.

Dotarły kolejne malowania:

htCbN3P.png

Od lewej:

Polbus Wrocław by Rudy

PKS Oława by Rudy

PKS Dzierżoniów by Rudy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drzwi kierowcy będą otwierane (patrz: MAN Cateano Enigma [czy jak mu tam])?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety nie, niektóre części znajdujące się przy drzwiach kierowcy są zespolone z innymi w jeden model i bez rozbierania obiektów jest to niewykonalne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W moim malowaniu PKS WARMIA jest błąd przy tylnich drzwiach. jak malowałem to przez przypadek zlikwidowałem kreskę uszczelki i dlatego musiałem ja od reki malować. Licze na to ze błąd nie przeszkadza za bardzo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajna tez by była zwykła skrzynia manualna.. taka 12 biegowa z przebbitka :D

ale zapowiadają się fajne podrożę

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajna tez by była zwykła skrzynia manualna.. taka 10 biegowa z przebbitka :D

ale zapowiadają się fajne podrożę

Nie istnieją skrzynie 10 biegowe z przebitką.

CoYoTeK, na ile % oceniasz wykonanie pojazdu? Dużo zostało jeszcze do zrobienia?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@eRKaZet

Powiedzmy, że obecny stan wykonania pojazdu to jakieś 90 procent. Niestety przez te ostatnie parę dni, kompletnie nic nie zostało ruszone z tej racji, iż cała ekipa ( włącznie ze mną ) ma sporo zamieszane w swoim własnym życiu. Liczę jednak, że prace ruszą wraz z nastaniem weekendowego fajrantu. Pozostało nam wprawdzie kilka rzeczy typu wyświetlacz na zegarach, z którym się próbowałem zmierzyć, także do zrobienia jest jeszcze ogrzewanie, czekamy na skrypty na elektryczną roletę i szybę kierowcy, oraz wykończyć parę pierdół trzeba. Dużo wprawdzie nie jest, ale bez tego nie zostanie wypuszczony autobus.

@Bucik-91

Od naszego skryptera dostałem skrzynię manualną, jednakże jeszcze jej nie sprawdzałem. Niestety nie wiemy jak rozegrać sprawę z IShiftem. Przeniesienie jej z oryginalnego Volvo jest bardzo trudne, wręcz niemożliwe, a inna skrzynia okraszona nazwą "pseudo-IShit" nie działa prawidłowo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewna informacja. Obecnie jesteśmy na takim etapie, iż do wydania nie została już długa droga, uzupełniamy dokładnie model o wszystko co powinno być, oraz dokładamy kilka nowości, których z pewnych względów nie zamierzam ujawnić. Model miał zostać wydany dzisiaj, przyznaję, aczkolwiek są jeszcze pewne rzeczy, które przekładają premierę na najbliższy, nadchodzący tydzień ( szanse 75% do 25% ).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.