kubex

Autobusy piętrowe na śląsku!

7 postów w tym temacie

Temat jest o piętrusach. Zapraszam do wymiany zdań na ich temat. Może zacznę dyskusję:

W Jaworznie jeździły MANy NL202. Dokładnie takie jakie znamy z gry - nawet pomalowane nie były na barwy PeKaeMu Jaworzno - były beżowe (czyli stare barwy BVG... czyżby Jaworzno było dzielnicą Berlina?)!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze taki temat już jest, nie widzę sensu dublowania. Po drugie od kiedy MAN NL202 to piętrus? Po trzecie zero znajomości sytuacji taboru jaki przyjechał do Jaworzna. To były pojazdy ex.BVG, ale PKM Jaworzno uznał że zmiana barw jest niekonieczna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SD200 stoi na parkingu obok Angelo w Katowicach... ;) nie wiem po co, na co ale stoi. Taki fioletowy. ;d

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Literki mi się poprzekręcały, Mark. A szukałem takiego tematu i nic nie znalazłem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat do którego link podałeś jest nt. piętrusów w Polsce, a ten dotyczy tylko Śląskich.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak co do Jaworzna to wiadome że dużo firm skupuje z Niemiec autobusy ale PKM Jaworzno na początku 2000 r. skupowało dużo autobusów z Berlina a dzisiaj już po prostu zmienia się moda na tabor

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta