patryk77

Grunzdorf

7 postów w tym temacie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Jak każdy początkujący w OMSI zaczyna swoją przygodę z mapą GRUNDORF. Jest ona bardzo prosta do rozbudowy co ułatwia naukę z edytorem.Sam też przyznam się,że przerobiłem GRUNDORF według własnego uznania. Więc widzę,że tobie też to jakoś idzie. Jak na początek to można by powiedzieć,że idziesz w dobrym kierunku. Aby mapa ujrzała światło dzienne to jeszcze długa droga. Poziom jaki widać na forum z wydawaniem własnych mapek jest naprawdę wysoki. Poprzeczki są coraz bardziej wyżej podnoszone dlatego tobie radzę abyś się nie spieszył ze swoją mapą. Lepiej mapę robić długo a dokładniej niż szybko i z błędami. Sam cały czas się uczę edytora i wiem,że gdybym teraz wydał własną mapę to by to nie było dobrym rozwiązaniem. Wolę mapę dobrze dopracować i Tobie życzę tego samego. Wytrwałości w rozbudowie mapy ale bez pośpiechu. Jak na początek to jest na razie OK. Pracuj nad mapą spokojnie. Takie jest moje prywatne zdanie ale zrobisz jak uważasz. Sądzę,że skorzystasz z dobrych rad. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jelcz110... Dzięki za ciepłe słowa :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Weź wrzucaj zdjęcia na inny hosting i dodawaj tutaj najlepiej miniatury. Bo to co teraz jest, jest bardzo niewygodne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydanie mapy przesuwa się do pod koniec Kwietnia.

Powód : Sprawy prywatne...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrób porządek ze zdjęciami, wrzuć miniatury a nie linki do pobierania, bo nikt na to nie ma specjalnej ochoty (zobacz inne mapy w budowie, zdjęcie ma się wyświetlać bezpośrednio lub po kliknięciu w link).

Jak zaczniesz pracę wraz z poprawnymi zdjęciami, daj znać. Zamykam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.