KMSzczecin

[Próba dostania się do ekipy redaktorów] Ocena ekipy forum

11 postów w tym temacie

Witam, w tym wątku chciałbym ocenić ekipę forum. Więc zaczynam:

Head Admin:

maniek015: Bardzo pomocna osoba, również bardzo dobrze dba o forum, żeby był spokój, oraz zgoda.

Administrator:

Przemek!: Jedyny administrator na forum, również dobrze dba o forum, pilnuje, by na forum nie było niepotrzebnych rzeczy.

Moderatorzy:

jss2008: Bardzo dobry moderator, ma bardzo wysoką reputację, robi dużo modyfikacji, pilnuje forum, niesamowita praca moderatorska.

Heir: Twórca bardzo dobrej mapy: Sosnowo - Dąbrowa Górna, właściciel kanału YouTube OmnibussimulatorTV, dobry moderator, pilnuje forum oraz pomocny.

Matej: Twórca wielu map, w tym Warszawa Białołęka, spokojny moderator, ciekawie się z nim pisze na SB.

OmniWin: Bardzo dobra praca moderatorska, pomocny, ciekawy moderator, pilnuje forum.

Piotr Sekuła: Pilnuje forum, oczywiście dobra praca moderatorska, jeden z moich ulubionych moderatorów :P

VIP-y

eSeL: Bardzo ciekawy VIP, twórca jednej z moich ulubionych map, czyli Fikcyjne Pomorze (To naprawdę moja ulubiona mapa :P), pomocny, fajnie się z nim pisze nie tylko przez PW, ale i też na ShoutBoxie.

Solaris557: Twórca wielu, wielu modyfikacji, VIP bardzo mądry (Dlatego, że wydał tyle modyfikacji :P), wydał bardzo ciekawe modyfikacje.

Proszę o zrozumiałość, nad tym pracowałem bardzo długo ;)

Pozdrawiam, KMSzczecin

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze? Nic specjalnego tu nie napisałeś. Tyle to wie każdy aktywny użytkownik, a na artykuł to się nie nadaje. Jak już pisze o administracji itp. a raczej o konkretnych osobach to powinny się znaleźć o nich konkretne informacje, np. pojawienie się na forum, od czego zaczynali, droga na szczyt "kariery" itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Szaqql

Wiesz, to jest jeden z tych userów, który robi wszystko byle tylko coś zrobić, nie ważne że robi to totalnie bez sensu. Jakiś czas temu próbował się 'wkręcić" na moderatora, argumentując swoje "podanie" faktem, że przeczytał kilka razy regulamin. No cóż....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zbyt dużo powtórzeń i za proste zdania.

Dla przykładu zamiast słowa dobry/dobra/dobre mogłeś użyć słowa fajny/a, wspaniały/a itp. Jeżeli chodzi o zdania to należałoby je troszkę bardziej wzbogacić w struktury gramatyczne.

Nie zniechęcaj się, każdy musi od czegoś zacząć :)

Powodzenia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Sefcia To moje takie pierwsze ocenianie, ale chciałem chociaż spróbować ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajnie, proszę w następnym artykule napisać jaki moderator jest be a jaki administrator jest super... Czekam tylko na ranking na najlepszego i najgorszego moderatora, administratora, eksperta i użytkownika... Aha, proszę jeszcze napisać o tym jaki człowiek jest twoim autorytetem i dlaczego właśnie ...(sam dokończysz).

Tak na serio - żenada.

"Proszę o zrozumiałość, nad tym pracowałem bardzo długo" :facepalm: :facepalm: :facepalm:

PS. Jakiś poziom artykułów musi być, a wazelina ekipie, by tylko zaakceptowała. Moim zdaniem to powinno zostać usunięte.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zbyt dużo powtórzeń i za proste zdania.

Dla przykładu zamiast słowa dobry/dobra/dobre mogłeś użyć słowa fajny/a' date=' wspaniały/a itp. Jeżeli chodzi o zdania to należałoby je troszkę bardziej wzbogacić w struktury gramatyczne.

Nie zniechęcaj się, każdy musi od czegoś zacząć :)

Powodzenia.

[/quote']

Że tak się wtrącę, słowo fajny/a nie jest wskazane do użycia, bowiem charakteryzuje slang młodzieżowy, który raczej nie jest mile widziany w różnych felietonach i artykułach. Sam artykuł nie jest zbytnio rozbudowany, błędy:

żeby był spokój, oraz zgoda.

Przed "oraz" nie stawiamy przecinka;

również dobrze dba o forum, pilnuje, by na forum nie było niepotrzebnych rzeczy.

Tutaj wskazane jest użycie spójnika "aby", a nie "by";

pilnuje forum oraz pomocny.

Tutaj nie użyłeś przed "oraz" przecinka, ale to pomocny do niczego się nie odnosi, nie można tutaj użyć podmiotu domyślnego, trzeba dodać "jest";

ciekawie się z nim pisze na SB.

ShoutBox!;

twórca jednej z moich ulubionych map, czyli Fikcyjne Pomorze (To naprawdę moja ulubiona mapa),

Nie, nie, to nie jest blog. Można dodać swoją opinię na koniec, co z resztą jest wskazane, ale upodobania nie mogą mieć miejsca, jeszcze to potwierdzenie. W publikacjach nie może takie coś wystąpić.

VIP bardzo mądry (Dlatego, że wydał tyle modyfikacji),

Jest mądry, bo wydał tyle modyfikacji? To już w ogóle mija się z prawdą, bo mądrość nie uzyskuje się poprzez wydawanie modyfikacji, a naukę w szkole lub przez zainteresowania, a w dodatku zdanie bez sensu.

Podsumowując, czepiam się szczegółów, ale tego wszyscy oczekują - rzetelnej roboty i ciekawego artykułu. To już wszyscy wiedzą, użyto tutaj banalnego języka. Polecam zapoznać się ze słownikiem synonimów ;) Zapamiętaj sobie, że to nie jest ShoutBox, gdzie nie ma zasad stylistycznych i interpunkcyjnych, ale portal, gdzie oczekuje się więcej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle wazeliny to nie widziałem nawet na Love Parade (choć osobiście zastanawiam się czemu nie wspomniałeś nic o redaktorach xD). A tak na poważnie, nie dość że mało, to jeszcze napisane niezbyt po polsku, brzmi to raczej trochę po "polskiemu". Ale sądzę, że jeśli rzeczywiście zależy ci na dołączeniu do ekipy redaktorów, to mógłbyś poczekać, a temat sam się znajdzie, a na pewno będzie sto razy lepszy od tego co napisałeś. Resztę uwag dostałeś w powyższych wypowiedziach, więc ode mnie tyle krytyki. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozwolę sobie zapytać: co to ma być? Niech mi ktoś potomny to wyjaśni.

Próbując dostać się do redakcji oceniasz ekipę forum? Na portalu mają być artykuły, ewentualnie oceny, ale nie nas, tylko map, modeli oraz innych dodatków.

Miło, że masz o nas dobre zdanie, ale ta ocena niczemu nie służy, a już na pewno nie zbliży Cię do redakcji portalu, przykro mi :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli Temat można już zamknąć.

Pozdrawiam, KMSzczecin

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.