Borewicz

Rozmowy o wszystkim

578 postów w tym temacie

R.I.P. Omnibussimulator.pl 2011-2015

Z wielkim smutkiem i płaczem żegnamy my wszyscy te forum.:(

Mam nadzieję,że ożywicie te forum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale nie interesuje mnie Samsung czy LG, Xperię czy Lumię?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z3 za droga jest...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja powiem Lumia, upewnij się jeszcze czy będzie zaktualizowany do Win10. Z Sony nie wiadomo co będzie dalej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[modn]B. proszę o zaprzestanie reklamowania linków do strefy w sygnaturach, w postach mówiących o kontynuacji wątku tam.

Rozumiem , że zwijacie interes już teraz choć forum będzie pewnie do końca roku, ale na taką reklamę bezpośrednią nie zezwalam. Gdyby ktokolwiek próbował reklamować w ten sposób inne forum na strefie dostałby pewnie bana z miejsca.[/modn]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy w takiej sytuacji można mówić jeszcze o jakiejkolwiek reklamie, skoro Strefa jest jedynym żyjącym miejscem polskiej społeczności OMSI?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lumię można zaaktulizować do 10, ale to jest wersja beta z błędami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem sytuację, ale na chwilę obecną obydwa forum dalej działają tak samo. Nikt tu nie blokuje możliwości pisania , pobierania itd.

Proszę jednak o trzymanie się obecnych zasad, nie chcę aby tu się zrobił natychmiast burdel.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem tu dalej moderatorem i będę swoje robił.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okręt nabiera wody ale na dno nie pójdzie... Cierpliwości. Przyszła nowa władza, od poniedziałku zaczną robić... Jeszcze powracacie z tej strefy... ;>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie trochę przesadziłem z tą swoja sygnaturą :? Zaraz ją usunę. Mam nadzieję, że forum przetrwa. Jednak nie zapomnimy o sytuacji, jakiej dokonał @maniek015

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie!

Na pewno zauważyliście, że od czasu gdy dowiedzieliśmy się o sprzedaży forum niektórzy użytkownicy postanowili nas pozostawić. Chciałem zapewnić, że do kiedy to forum istnieje ja będę wam towarzyszył i nie mam zamiaru faworyzować nas, lub sąsiada. Oba fora na razie funkcjonują i nie jest źle.

Pozdrawiam, Mr. Omsi;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja każdego będę nagradzał za taką postawę  :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[wymoderowano]

Oh, to już nie można działać na korzyść całej społeczności...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam wiesz dlaczego to nie wypali więc skończ tą agitację, Seba... ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ucieczka tego nie naprawi, a dopóki nic się nie wydarzyło to jeszcze nie można nic powiedzieć jak będzie... Bo jednak myślę, że jak ktoś to kupił to nie wyrzuci tych pieniędzy w błoto (a tym byłoby olanie tematu). Cierpliwości - jeszcze będzie lepiej!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Następny tydzień powinien już wyjaśnić co dalej. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ibis19 mówiąc o aktualizacji miałem na myśli oficjalną pełną wersję Win10.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie!

Na pewno zauważyliście' date=' że od czasu gdy dowiedzieliśmy się o sprzedaży forum niektórzy użytkownicy postanowili nas pozostawić. Chciałem zapewnić, że do kiedy to forum istnieje ja będę wam towarzyszył i nie mam zamiaru faworyzować nas, lub sąsiada. Oba fora na razie funkcjonują i nie jest źle.

Pozdrawiam, Mr. Omsi;)

[/quote']

Ja tego forum nie opuszczone do końca tego roku może i dłużej :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Od razu napisze, że już żegnam na stałe. Niestety, forum zostało sprzedane nieznanej osobie, o niewiadomym "pochodzeniu" i na dodatek nic nie wiadomo co ma się dziać. Mimo tego, że już tutaj nie pisałem - nie było takiego sensu - to już wiem, że nie będę już tutaj pisać. Teraz może coś się stanie, ale forum już nie żyje i tutaj już wiadomo, że nie ma szans na uratowanie, gdyż najwięksi autorzy odeszli - to oni trzymali forum. To wykazało profesjonalizm Mańka, który "tak o" sprzedał forum nie informując reszty, a wszyscy mają czekać "aż nowy napisze".

Wolę już sobie od razu wszystko wyjaśnić.

Wiecie co? Nie ma co się dziwić, że Strefa nagle zyskała użytkowników, gdyż Maniek lał na nas ciepłym moczem, ale oczywiście niektórym to pasowało. Jedyne co tutaj trzymało przy życiu forum to było SB, stamtąd płynęły wszelkie propozycje nt. zmian na forum. A w temacie co poszło... Ogólnie to można spokojnie wypisać: opieprzanie się administracji, nic nowego na forum, ciągle to samo i niesprawiedliwe decyzje. To jest tylko część z tego co było. Tylko ktoś ma do jasnej cholery wąty o to, że sam namawiał do przeniesienia się forum obok, a teraz pokorne ciele się zrobiło i mówi nagle, że tu lepiej. Jakie lepiej? Tu się nic nie dzieje - to nie są warunki dla twórców. A forum nie żyje bez twórców. Bo to oni przynoszą użytkowników i ich cenne kliknięcia.

Cóż, to co miało być - nie spełniło się, a eSeLa wszyscy oskarżają o "zabicie" forum. Szkoda, że już było martwe.

Może tak teraz przemyśleć co odwalił Maniek z ekipą, a potem kogoś oskarżać...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta