Borewicz

Wolna jazda

563 postów w tym temacie

Prosiłbym o spokój, temat jest o wszystkim i o niczym, ale jestem strasznym cenzorem i na gównoburze nie pozwalam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może spróbowalibyśmy dogadać się z tym nowym właścicielem? Po cholerę się tak kłócić. Zapoznajmy się z tym człowiekiem :) Może nie jest aż tak źle 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wg nieoficjalnego źródła już w poniedziałek można się spodziewać info o dalszych planach działalności forum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co się stało z SB? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wg nieoficjalnego źródła już w poniedziałek można się spodziewać info o dalszych planach działalności forum.

Info już potwierdzone. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakoś wątpię w to potwierdzenie, zwłaszcza jak wiem od kogo wyszło...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę po 3 dniach nieobecności zmieniło się bardzo wiele..... Ja będę tutaj wchodził dopóki nie dostanę informacji od wszytkich przeglądarek, że nie mogę się połączyć ze stroną. Czekamy w takim razie na poniedziałek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może tak teraz przemyśleć co odwalił Maniek z ekipą' date=' a potem kogoś oskarżać...

[/quote']

Daruj sobie. Za to, co zrobiłem dla tego forum zdecydowanie nie należą się takie obelgi w moją stronę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może tak teraz przemyśleć co odwalił Maniek z ekipą' date=' a potem kogoś oskarżać...

[/quote']

Daruj sobie. Za to, co zrobiłem dla tego forum zdecydowanie nie należą się takie obelgi w moją stronę.

+1 W sumie należy z perspektywy czasu wziąć pod uwagę, że zieloni w sumie mieli najmniej do gadania... Bordowego nie było, czerwony był jaki był. A dostało się wszystkim.

Tymczasem ja lecę na zajezdnię. Pierwszy raz od blisko 30-tu lat wyjeżdżamy dziś pasażerską linią nocną. Bawcie się dobrze!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli forum będzie działało dalej to tego wpisu już nie ma

:) 

[edit]

[mod] I po co to wyśrodkowanie? R.H.[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po cholerę pożegnalny filmik?  :

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I czemu w tak dziwnej formie. Przecież istnieje YT, Dailymotion, videoo. Tak trudno wrzucić to gdzieś aby można było oglądnąć normalnie. Poza tym, jeżeli już coś się kończy to forum a nie gra, więc po kiego grzyba przejazdy autobusami w OMSI?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie, przecież to forum jeszcze nie upadło :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I oby nie upadło. Bo właśnie na tym forum zacząłem pobierać pierwsze dodatki do OMSI.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hammond, jak to jest, że najpierw miałeś zrzec się moda, a teraz tak aktywnie uczestniczysz w życiu (EEEEE?) forum? Paradoksalnie, póki są ludzie, którzy nawet zachęcają do przejścia na strefę, to forum żyje, bo coś na nim się dzieje. Usuwając posty w tak newralgicznym okresie czasu dla forum, gdy możemy mieć do czynienia z nowym rozdaniem, hamuje się (wbrew pozorom) jego rozwój i to "życie". Nie wiem czy to świadome działanie, czy nie, ale tak być nie może.

(Pięknie, że usunąłeś post do którego się odnosiłem. Brawo.)

[mod] Nie ma za co, troll posty zawsze usuwam. R.H.[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No zrzekłem się, ale dopóki mam kolorek dopóty się świetnie bawię. Zadałbym wam pytanie co tu jeszcze robicie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naprawdę, żal mi jest cb Borewicz, że kosztem forum urządzasz sobie zabawy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Świetnie się bawię"? Myślisz że to jakaś piaskownica, czy coś? Gratuluję podejścia. Kolor zobowiązuje, także do tego aby być bezstronnym. A wyraźnie jesteś stronniczy.

[mod] Dlatego się zrzekłem tego stanowiska, nie moja wina, że admin nic z tym nie robi. R.H. [/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ricz czemu nie potrafisz odpisac jak czlowiek tylko edytujesz posty w koszu? Jakbys nie mial kolorku z panelem to co bys zrobil?

[mod] Wolę tak niż robić niepotrzebny SPAM. R.H.[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja Tobie zadaję pytanie - po co tu jesteś i nadużywasz "władzy", skoro na sąsiednim forum tak Ci dobrze? Zdecyduj się, bo jak na razie to jesteś bardziej niezdecydowany jak kobieta (chociaż chyba je obrażam w tej chwili) modem niby jesteś niby nie. Tam się wypowiadasz, ale tu tylko gnój robisz. Zdecyduj się w końcu, bo to zaczyna być żałosne. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przestań już te posty usuwać, bo powoli zaczynasz prowadzić monolog, zielony kolego. ;>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja tylko ci przypominam ze ten temat to zastepstwo dla SB, wiec moze sie tu odbywac dyskusja na dowolny temat, ciezko o spam koralu zloty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM W TEMACIE, KTÓRY JEST DO PISANIA O CZYMKOLWIEK. XDDDD TRZYMAJCIE MNIE, PROSZĘ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bajabongo hej. To SB podobno więc mogę takie rzeczy pisać :).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM to również wszelkiego rodzaju trolling, a Borewicz w tym momencie nic innego nie robi jak trolluje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta