Borewicz

Wolna jazda

563 postów w tym temacie

Panowie, nie bądźcie tacy "Płaczliwi Niespokojni" :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta yhym xD a ty najwięcej tu sie wycierasz xD xD xD 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty, ale mną to Ty sobie buzi nie wycieraj... :X xD xD xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma to mieć wyj***** na kilka tysięcy użytkowników.. Brawo administracja. (y) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy wie jak wygląda sytuacja na forum, wydaje mi się, że 2 strony postów bez konstruktywnej treści wystarczą. EOT plz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież ten temat jest o wszystkim i o niczym, czemu zabierasz mi wolność słowa?! 16%20XD.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ja gdziekolwiek komuś coś zabieram? Napisałem tylko prośbę o zaprzestanie wałkowania wciąż o tym samym.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a tymczasem znowu coś dziwnego się dzieje w ekipie :E

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jednym słowem - cyrk :D Jak dla mnie to albo ktoś kupił forum albo to jakieś podszywki są :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co się dzieje, bo dopiero wróciłem? :D 

BTW, Hammond, plox...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Borewicz a cb nie nudzi już czytanie wciąż o tym samym? Administracja ma mocno wyłożone i wiemy o tym doskonale. Jak macie uprawiać takie wieczne malkontentstwo, to lepiej przenieście się na stałe na strefe, bo gadaniem nic nie zmienicie, a z tego forum i tak nic już nie będzie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to trzeba pogratulować mańkowi, za to że nawet nie potrafił nas o tym poinformować. GG WP!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam to samo uczucie co Richard. Szkoda, że to forum kupił jakiś kompletny random i prawdopodobnie ta inwestycja przez to mu się już nie zwróci. 

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy budowali to forum i dbali o nie przez tyle lat, dziękuję Przemkowi za wyróżnienie w postaci rangi i dzięki za wszystkie miłe wspólne chwile na forum. Oficjalnie odchodzę stąd i żegnam ciepło wszystkich, którzy tu zostaną. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i ja przy okazji podziękuję wszystkim, skoro jest już jasność. Z reguły bardzo dobrze się czułem na forum, było to moje "jedyne miejsce w internecie" i mimo wszystko pozostaje żal, że tak to się kończy, bo mogło chociaż w inny sposób. Jednak na szczęście istnieje drugie forum, które de facto prawdopodobnie stanie się jedynym, tak więc polska scena OMSI przez to nie upada, ba, trzyma się dobrze i to jest niewątpliwie pozytyw z tego wszystkiego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdybym wiedział, że zostanie sprzedane za tak śmieszne pieniądze, to bez namysłu bym je kupił... :( 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie... chociaż tego można było się spodziewać. A więc chciałbym podziękować wszystkim ze te wspólne, prawie 4 lata w moim przypadku. Chciałbym podziękować także wszystkim, którzy uwierzyli we mnie i pracę wkładaną w moje projekty (niekoniecznie ukończone) i dawali mi motywację, najbardziej Eklelowi, Adamkowi i Nicerowi ;) (spotykamy się jeszcze oczywiście gdzie indziej)

Na zawsze pozostanie we mnie atmosfera naszego dawnego SB :D Pozdrawiam, żegnaj omnibussimulator.pl! :( 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również chciałbym podziękować wszystkim, przede wszystkim za to że po prostu tu byli. Za to że tworzyli dodatki dla tego forum i włączali się w dyskusje. Dziś większość z nas żegna twór istniejący od 2011 roku jakim było to forum. Domniemając istnienie forum skończy się z dniem ważności domeny. Miło było tu ze wszystkim. Dziękuję Wam bardzo i życzę wszystkiego dobrego.

[mod] Zasady interpunkcji zna? Przed "że" stawiamy przecinek. R.H.[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale głupoty gadacie... To, że poszło w kolejne ręce jeszcze nic nie zmienia. Bo własnie w nas była ewentualna przyszłość tego miejsca i to od nas wiele zależało (oprócz decyzji, ale że maniek był pajacem to inna kwestia). Więc nie mówcie, jak bardzo Wam zależało na forum, bo pokazaliście, że tak nie jest. Gra się zawsze do końca. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma to jak nic nie mówić, żadnego ogłoszenia oficjalnego dawać... Najlepiej sprzedać i już... Byle jak, byle by sprzedać za marne 610zł... No cóż, ja osobiście sam lepszy nie jestem, bo w ogóle nie przyczyniłem się, do ewentualnego odbudowania forum. Kompletnie je olałem, bo wolałem siedzieć u sąsiada. No więc nie będę nikomu dziękować, przepraszać, ani nic z tych rzeczy.

Być może ten post jest moim ostatnim na TYM FORUM.

Pozdrawiam, Shadow

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wirtualnie to wylewam łzy bo takiej atmosfery jak tu to nigdzie nie było, dziękuje wszystkim bywalcom (może i padalcom xD) za te pare lat wspolnego gadania. Jestem tu zarejestrowany od prawie dwoch lat, 2.6.2013, spedzilem na forum "1 Tydzień, 6 Dni, 21 Godzin, 29 Minut", ten czas nie jest zmarnowany, mimo ze moglem poświecić go na lepsze rzeczy.

Doczekamy się stycznia 2016 i forum zniknie na zawsze...

RIP omnibussimulator.pl 2011-2015

Na zawsze w naszej pamięci.

P.S.: Maniek zawalił sprawę nie powiadamiając nas o zamyśle sprzedaży forum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich ;( 

Widzę że maniek015 zawalił sprawę z prowadzeniem forum i sprzedał je ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może teraz coś innego niż śmierć czy sprzedaż forum.

Kupić Xperie T3 czy Lumię 640 XL?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta