jasny110

Problem z pedałami od Kierownicy

10 postów w tym temacie

Witam. Przeszukiwałem cały dzień forum, ale nic na ten temat nie znalazłem.

Mój problem tkwi w tym, iż mam kierownicę, wszystko na niej działa poprawnie, ale niestety nie działają mi pedały od kierownicy. Kiedy chcę gazować, czy też hamować, nie ma żadnej reakcji.

Dodam jeszcze, że nie mam kierownicy z osobną skrzynią biegów, ale mam na kierownicy specjalne przyciski do zmiany biegów. Także nie mam sprzęgła, ale wątpię bardzo, żeby w tym tkwił mój problem.

Z innymi grami nie mam problemów, wszytko działa jak należy.

Proszę o pomoc i nie zamykanie tego tematu, gdyż naprawdę bardzo mi zależy.

// Czekałem niecałe dwa lata żeby ten post poprawić. Za głupotę nie mogę Cię już ukarać. Niestety. L100

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem z apollo ten sam problem. W jednym momencie naciskasz select i start czerwona dioda zmieni się na zieloną. Jak jest zielony naciskasz strzałkę w lewo i powinno działać

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem z apollo ten sam problem. W jednym momencie naciskasz select i start czerwona dioda zmieni się na zieloną. Jak jest zielony naciskasz strzałkę w lewo i powinno działać

Znam tą kombinację . po przyciśnięciu są trzy szybkości migania zółtej diody . Ale to i tak nie daje rezultatu :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Załączas OMSI. Zanim wybierzesz na której mapie chcesz się poruszać, wchodzisz w zakładkę Opcje...Przechodzisz do zakładki "Kontroler Gry". Po lewej stronie w takim okienku powinna być nazwa Twojej kierownicy. Klikasz na nią, i pomiędzy lewym a prawym okienkiem jest taki przycisk (wygląda jak przycisk PLAY na DVD :) ) Gdy masz zaznaczoną nazwę kierownicy po lewej stronie, klikasz na ten przycisk (w tym momencie nazwa kierownicy powinna znaleźć się także po prawej stronie) Zaznaczasz ptaszka "Aktywne", i bawisz się z osiami skrętu, oraz gazu i hamulca. Powinno wtedy zadziałać...

Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam jeżdżę na kierownicy, i wiem, jaki to był ból z ustawieniem tego. Może w najbliższym czasie (jeżeli znajdę jaki kolwiek wolny czas) zrobię poradnik, jak prawidłowo to wszystko ustawić :) Na pewno wyjaśniło by to kilka spraw :]

Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta