TraX

Pad do PC

8 postów w tym temacie

Witam! Znudziło mi się trochę granie w gry z myszką i klawą. Chciałbym sobie pograć jakoś inaczej, mieć inne wrażenia z gry. I właśnie wpadłem na pomysł kupienia pada do pc. Niestety konsola jest nie na moją kieszeń, a pad nie jest aż tak drogi. Więc, jaki pad byście mi polecali? Czytałem troche o tym, i pisano że najlepszy jest ten od xboxa. Czy wszystkie gry będą z nim współpracować? Jeżeli ten, to przewodowy, czy bezprzewodowy? Bardziej zastanawiam się nad przewodowym, bo bezprzewodowy to kolejne pieniądze na adapter/ głupie baterie. Znalazłem coś takiego, co o tym myślicie? KLIK A może znacie jakiś sklep (media markt itd) gdzie takie można tanio kupic? Właśnie sklepy bardziej mnie interesują niż allegro i inne tego typu strony. Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy pad współpracuje chyba z każdą grą (kwestia ustawień)...mam chińskiego na wzór PS2 za 30zł i oryginalnego z kablem od xboxa360.Z trgo "chińczyka" od razu guma z gałki analogowej odpadła( jakość denna, cena niska).Ja bym celował w jakiegoś od xboxa360, ponieważ dużo gier ma już automatycznie dopasowanie sterowania do tych padów.Ja obstawiam pad z x360, no ale niech się inni wypowiedzą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jaki byś wybrał? Przewodowy czy bezprzewodowy?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest już kwestia indywidualna.Po prostu zorientuj się "w terenie" koło kompa i zdecyduj czy ci kabel nie będzie przeszkadzał.Żywotność bezprzewodowego zależy od rodzaju i jakości użytych baterii.Ja mam "kablowy" i mi starczy, żeby z kimś w PESa mecz zagrać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za info, czekam na inne opinie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie jest od razu tak, że każdy tani pad będzie padem złym. Parę lat temu rozmawiałem ze sprzedawcą, który powiedział, że niektóre pady są droższe ponieważ mają inne wejścia, etc. Kupiłem wtedy >>PADA<<, który do tej pory działa bardzo dobrze. Od czasu kiedy do kupiłem stopił mi się lewy triger po tym, jak przyłożony został do lampki która już była nagrzana, nie przeszkodziło to jednak w działaniu pada. Kiedy pożyczyłem go siostrze zrobiła wgłębienie w lewej gałce, jednak kiedy ja z niego korzystałem (po prostu grałem w różne gry) nic się nie działo. Pad kupiony 4 lata temu za 50zł w pierwszym lepszym sklepie. Posiada 2m kabel, wejście USB, kolega pisał, że chce pada tylko do gry na PC więc nie widzę problemu w tym, iż pad posiada wyłącznie wejście USB.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A dodam od siebie jeszcze. Za zakupiłem pada za 100 zł Logitech Dual Action i działa wyśmienicie. W dodatku jest program który emuluje pada od Xboxa i wszystkie gry działają z tym padem. Więc polecam go.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okej, dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Po patrze jeszcze po sklepach, po allegro, może coś się trafi taniego.

Pozdrawiam! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta