SuperKierowca

[KANDYDATURA] - Rodzina Mercedesów O520, O530 i O530G - Recenzja

4 posty w tym temacie

Poniżej umieszczam próbny artykuł, ponieważ chcę kandydować na redaktora i pisać artykuły.

Mercedesy O520, O530 i O530 G - Recenzja

MERCEDES O520 Cito

48410347074145123587.png

Miejski, krótki autobus nadający się na krótkie trasy typu kilka liń na Glendale Town oraz na Grundorfie i innych mapach, na których są linie krótkodystansowe. Autorzy tego autobusu to alTerr i Wizzard. Po pobraniu, wgraniu i uruchomieniu modelu w OMSI, można zauważyć, że wyświetlacze autobusu są takie jak w MAN - ie SD202 i MAN - ie SD200 SD82, SD83, SD84 i SD85. Jeśli komuś się to nie podoba to na forum dostępna jest modyfikacja. Ale przejdźmy do rzeczy, tylne klapy modelu są otwierane, ale niestety silnik nie jest animowany. Ogółem podobają mi się drzwi i wnętrze pojazdu. Miło również, że przy drzwiach podczas zaciągania hamulca przystankowego na ciepłym guziku zapala się lampka. Moja jazda tym pojazdem wydawała się być przyjemna z powodu dobrego przyśpieszenia pojazdu. Ogółem pojazdem jestem zachwycony i wydaję mu ocenę 9/10.

MERCEDES O530 Citaro

center]

Miejski, 12 - to metrowy autobus nadający się na trasy średniej długości. Różni się od Cito tym, że ma inne wyświetlacze oraz został wydany w dwóch wersjach - w dwudrzwiowej i trzydrzwiowej. Autor tego modelu to alTerr. Ogółem podobają mi się drzwi i wnętrze pojazdu, bo wnętrze jest bardzo podobne do Cito. Miło również, że przy drzwiach podczas zaciągania hamulca przystankowego na ciepłym guziku zapala się lampka, ponieważ również jak w Cito autorzy mu to dali. Moja jazda tym pojazdem wydawała się być również przyjemna, choć trochę cięło FPS, aczkolwiek miałem też lekkie problemy z hamowaniem. Generalnie pojazd jest fajny i wydaję mu ocenę 8/10.

MERCEDES O530 G Citaro

74316526005043285185.png

Miejski autobus przegubowy, 18 - to metrowy, nadaje się na trasy długodystansowe i miejskie. Jest dostępny w wersji trzydrzwiowej i czterodrzwiowej. Autorem modelu jest również alTerr. Całe wnętrze pojazdu jest nowocześnie skonstruowane, bo wnętrze jest bardzo podobne do Cito. Miło również, że przy drzwiach podczas zaciągania hamulca przystankowego na ciepłym guziku zapala się lampka, ponieważ również jak w Cito autorzy mu to dali. Niestety nie miałem okazji przejechać się tym pojazdem, ponieważ nie mam OMSI 2. Ale to nie znaczy, że nie mogę wydać mu oceny. Pojazd jest super, z wyglądu bardzo mi się podoba i wydaję mu ocenę 10/10.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy mogę wydawać opinie ale zaryzykuje. Cóż, popracuj jeszcze nad zdaniami bo wydają się bez sensu.

Miło również, że przy drzwiach podczas zaciągania hamulca przystankowego na ciepłym guziku zapala się lampka, ponieważ również jak w Cito autorzy mu to dali.

Zdanie jest bez sensu. Poza tym jeśli to jest recenzja to powinieneś podać zalety i wady, wydać obiektywną opinie,a nie że autobus jest fajny bo mu się lampka przy drzwiach pali. Popracuj nad składnią a uda Ci się wstąpić do ekipy redaktorów ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorki, po prostu o tym zapomniałem. Jak tym razem nie poszło spróbuję jeszcze raz, bo mam spore chęci. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I o to chodzi ;) Próbuj. Poczytaj inne recenzje i wtedy załapiesz. Powodzenia :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.