Tomasz99

Wasze ulubione autobusy, które aktualnie są w taborze MPK Kraków

6 postów w tym temacie

W tym temacie wymieniajcie wasze 3 najbardziej ulubione krakowskie autobusy. Możecie napisać za co je lubicie. Wymieniajcie pierwszą trójkę. 1 to najbardziej ulubiony

Ja zacznę:

1. Jelcz M121MB- za cudowne dźwieki silnika i skrzyni biegów oraz za to, że jest to po prostu Jelcz :DxD

2. Jelcz M181MB( te starsze, chociaż że te nowsze, Tantusy, też mi się podobają, ale te starsze u mnie są górą)- za to co u M121MB :D

3. Solaris Urbino 12 III( dostawa 2012-13)- za fajne Voith-owskie dźwięki, za jego nowość i dobre ogrzewanie:p

To była moja trójka.

Zapraszam kolegów z Krakowa do wypisania własnych ulubionych modeli :).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim od zawsze był ikarus 280.26 lecz z tych jeżdżących many wszystkie bez wyjątku jelcze m181mb oraz scanie cn113alb i cll

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje ulubione to:

1. Ikarus 280 - za niesamowity wygląd , dźwięki, zachodzenie przy skrętach i za wysoką podłogę

2. Scania Omni City - za wygląd i drzwi otwierające się na zewnątrz

3. Jelcz M121MB i M181MB - za wygląd, dźwięki i też za to że to są nasze Jelcze (miał być drugi ale codziennie nimi jeżdżę do szkoły i mi się lekko przejadły)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój ulubiony krakowski tabor autobusowy to:

Jelcz M121MB - za fajne wnętrze, ciepły guzik i dźwięki rodem z MAN-a SD200 w wersji z Voithem:)

AMZ CS10E CitySmile Electric - za komfort jazdy, wnętrze z Solarisa, dobrą baterię oraz za to, że to po prostu autobus elektryczny

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.Scania CN113CLL za odskokowe drzwi, miękkie siedzenia oraz za miłe dzieciństwo spędzone właśnie z tym autobusem.

2.Jelcz121MB za dźwięki i odjechane wstrząsy podczas jazdy.

3.Scania Omnicity za nieprawdopodobną uśmiechniętą ,facjatę', za odskokowe drzwi i oczywiście za odpadające śróbki w środku:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Scania CN113ALB ( #PE100 )

2. Solaris Urbino 12 III ( #BU858 )

3. AMZ CitySmile CS12LF

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta