SuperKierowca

[DRUGA PRÓBA] Volvo 9900

4 posty w tym temacie

VOLVO 9900

05219385721726449957.png

W piątek, dnia 7 - mego Marca ujrzał światło dzienne kolejny model do OMSI - Volvo 9900 [beta] v. 1.00. Niestety, wielu użytkowników nawet bez czytania nazwy mogło się od razu dowiedzieć, że to tylko BETA. Szkoda, ale model kompletnie nie posiada żadnych otwieranych klap, ani drzwi kierowcy. Nawet klapa silnika nie jest otwierana.

73596865148657507466.png

Tak samo jak w Solarisie Urbino 15 MOBITEC, w tym autobusie zastosowano wyświetlacze MOBITEC, które nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Tylko, że... Tych wyświetlaczy nawet nie widać podczas jazdy. Tak samo nie zauważyłem w modelu sterownika IBIS, ale nie wiem, może się przeoczyłem. Tak zwany GPS modelu nie jest zachwycający, bo wiem jest tylko dodana mapka z napisem ,,Wilhelmstrasse", co prawda to BETA, ale ja oczekiwałem chociaż trochę więcej.

83492409789925561119.png

Zauważyłem jednak, że model ma też kilka zalet. Jest to bardzo ładne urządzenie do sprzedawania biletów, czyli terminal kart płatniczych. Pulpit jest również bardzo ładnie wykończony i zrobiony częściowo z drewna, tak jak w niektórych ciężarówkach w ,,18 Wheels of Steel: Pedal to the metal". Jednak muszę jeszcze wspomnieć o największej wadzie modelu - samoczynnym hamowaniu podczas jazdy. Gdy model zacznie podczas jazdy sam hamować to od razu krzyczy na nas cały autobus, autorzy powinni zastosować system, który by temu zapobiegł.

60367428296703198744.png

Poniżej przedstawię wykaz plusów i minusów.

PLUSY:

• Ładny terminal do kart płatniczych
  • Śliczny pulpit

MINUSY:

• Wersja BETA
  • Autobus samoczynnie hamuje bez powodu
  • Zastosowanie przez autorów tekstury GPS
  • Brak sterownika IBIS
  • Brak otwieranych klap i drzwi kierowcy

82207760523608027355.png

No cóż, autorzy mogli by się bardziej przyłożyć do tego modelu, ja wydaję ocenę 6/10, bo jednak może i były trudności z hamowaniem, ale sama jazda była całkiem przyjemna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poza dodaniem kilku zdjęć, a także plusów oraz minusów nic się nie zmieniło w tym temacie i uważam, że to zbyt mało.

Tekstu jest za dużo i nie czyta się go przyjemnie. Nie dobrnąłem nawet do 2/3.

I to

największej wadzie modelu - samoczynnym hamowaniu podczas jazdy. Gdy model zacznie podczas jazdy sam hamować to od razu krzyczy na nas cały autobus, autorzy powinni zastosować system, który by temu zapobiegł.
myślę, iż nie masz na myśli hamowania silnikiem ? Każdy wóz, a szczególnie ze skrzynią różną od manualnej hamuje silnikiem i to mocno.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zwróciłem szczególną uwagę na rażące wręcz błędy interpunkcyjne. Sam oczywiście nie jestem perfekcyjny w tej kwestii, ale obowiązują zasady, w których momentach należy wstawić przecinek, a w których nie. Przez ten zabieg artykuł stracił nieco na czytelności i po pewnym okresie już w sumie nie wiem o czym czytałem stąd przestałem.

Moim zdaniem, aby dostać się do naszej redakcji powinno się wykazać własną inicjatywą i pomysłem. Samą recenzję mapy, autobusu czy innego dodatku potrafi napisać każdy praktykujący język polski w szkołach. To właśnie błyskotliwości i własnych pomysłów brak w naszej polskiej społeczności!

Są obrazki, a pod nimi tekst, którzy został zwyczajnie wrzucony co również nie pomaga w przebrnięciu przez artykuł.

Wiedząc jednak, że autor ma jedynie 11 lat jestem pod wrażeniem w jaki sposób już jesteś w stanie operować słownictwem, a wszelkie błędy zawsze można skorygować. Być może za niedługi okres zostaniesz redaktorem, ale wątpie, aby stało się to już za chwilę.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brak klap jest ze względu na wydajność. GPSa w OMSI nie da się stworzyć wiec lepiej tekstura niż nic.

największej wadzie modelu - samoczynnym hamowaniu podczas jazdy. Gdy model zacznie podczas jazdy sam hamować to od razu krzyczy na nas cały autobus' date=' autorzy powinni zastosować system, który by temu zapobiegł.[/quote'] myślę że nie masz na myśli hamowania silnikiem ? Każdy wóz, a szczególnie ze skrzynią różną od manualnej hamuje silnikiem i to mocno.

To co Omni powiedział to tez prawda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.