Gość Heir

Gdynia - Linia 050 (mmiki26, Heir, Cristian Skytter)

141 postów w tym temacie

Tak' date=' linia 103 od zawsze była linią witomińską, OIDP nawet pierwszą tam docierającą i to w czasach gdy Witomino było peryferyjnym osiedlem domków z kilkoma ulicami. Z czasem jej rola zmalała do porannej linii szczytowej. Kiedyś było wspominane, że nie powstanie odcinek od Placu Konstytucji do Węzła Ofiar Grudnia `70, który jest wykorzystywany przez linię 390 bodajże 2 dni w roku. Zatem nie spodziewałbym się budowy sporego odcinka Śląskiej oraz Alei Solidarności tylko dla porannej linii szczytowej, która obecnie wykonuje kilka kursów i to tylko w jedną stronę. Zresztą ciężko byłoby zrobić realny rozkład jazdy do OMSI, gdyż w praktyce chyba wygląda to tak, że każdy kurs wykonuje inny wóz, a następnie jest przejście na inną linię.

[/quote']

Witam co do lini 103 miałeś racje od 13.10.2014 zmienia się trasa .Pozdrawiam 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witamy,

Nadszedł wreszcie czas na jakieś wieści odnośnie projektu. Po dłuższej naradzie stwierdziliśmy, iż nie chcemy porzucać mapy Gdyni. Jesteśmy dojrzałymi osobami i jak coś zaczynamy, to chcemy to jakoś skończyć.  Pojawi się natomiast dosyć istotna zmiana. Nie ukrywam, że ważnym czynnikiem wpływającym na powód zmiany jest podejście użytkowników forum do obecnie wydawanych projektów (odnoszę się tutaj do stanowiska Heir'a opisanego w wątku z mapą Karbowo), a także fakt, że obaj studiujemy i często mamy napięte grafiki.

Owa różnica będzie polegała na tym, że na razie zawieszamy nasz główny cel, czyli linię 190. Linią, którą zajmiemy się teraz będzie dawna 050 łącząca Dworzec Główny PKP z Przystanią Tramwaju Wodnego. Jest to sezonowa linia - obecnie niefunkcjonująca, jednakże będzie stanowić dobrą bazę do ewentualnej rozbudowy mapy, a jednocześnie pokazuje kilka ładnych miejsc w Gdyni. ;)

Taki obrót spraw może także spowodować, że mapa pojawi się wcześniej, niż gdybyśmy kontynuowali pierwotną linię. Nad dalszymi planami odnośnie wydania linii 190 jeszcze się zastanowimy.

Pozdrawiamy,

MH Studio

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ponownie,  gdyż już jeden post tutaj pisałem, parę słów do ekipy: Ja jestem zachwycony waszym projektem i uważam że będzie to najlepszy projekt jaki kiedykolwiek ujrzy światło dzienne, ale zauważyłem że jednak trochę pojawiło się niepewności przy waszym projekcie co można zauważyć chociażby po zmianie linii ze 190 na 050 która bardzo okroiła cały projekt. Pragnę was podbudawać i prosić was o to abyście jednak decyzje jeszcze raz przemyśleli. Dla mnie i zapewne dla wielu osób które potrafią sobie wyobrazić ile musicie wykonać pracy aby ten projekt zakończyć nie jest istotne kiedy tę mapę wydacie, ważne jest żebyście rzeczywiście ją wydali. Projekt bardzo ambitny i pracochłonny ale przecież najważniejszy jest efekt końcowy a  satysfakcję będzie nieoceniona. Sam też tworzyłem kiedyś projekty ale w innej branży, w dziedzinie muzyki tworzyłem techniczną muzykę na programie Fruity Loops przy czym pragnę podkreślić iż stworzenie jednego utworu trwało w moim wykonaniu około dwa tygodnie. Stworzyłem 4 utwory i niestety przestałem to robić ze względu na ograniczony czas pracą którą w tamtym okresie rozpocząłem, ale powiem tylko tyle że BARDZO TEGO ŻAŁUJĘ. Wiadomo że zawsze mogę do tego wrócić ale problem polega na tym iż wygasła już w dość dużym stopniu moja wena którą w tamtym okresie tworzenia miałem i to aż w zanadrzu ale to zaniedbałem a dziś już moje pomysły są bardzo mizerne tak więc bardzo ciężko mi powrócić do Tworzenia. Wy cały czas jeszcze jesteście w sile waszych możliwości i talentu  stąd jeszcze raz proszę w imieniu wszystkich, abyście jednak dokończyli projekt w pierwotnym zamyśle. Nie ważne kiedy to nastąpi, ważne jest to żeby tak się stało ja będę czekał nawet kilka lat jeśli będziecie potrzebować tyle czasu, bo wiem że powstaje najlepsza mapa na świecie, tak, to będzie najlepsza mapa, bijąca oryginał na głowę, ba waszym projektem uważam, że przeniesiecie OMSI w inny wymiar i podniesiecie poziom tego symulatora na najwyższy a wręcz bezkonkurencyjny i tym wspaniałym akcentem pragnę zakończyć moją wypowiedź. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę, że fajnie sobie dyskutujecie. Możecie mi tylko odpowiedzieć na jedno kluczowe pytanie? Jaki związek z projektem mapy Gdyni ma ta dyskusja? Jeśli można chciałbym zadać jeszcze jedno pytanie. Wiecie może, że istnieje coś takiego jak prywatna wiadomość?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, to dawna linia łącząca Dworzec z przystankiem tramwaju wodnego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapka zapowiada się świetnie

Czy będą dziury na drogach ?

Przydały by się i to dużo,mam nadzieje ze nie zapomnicie o tym

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak by ktoś potrzebował, dysponuje prawdziwym rozkładem jazdy 050 (takim sam jaki mają kierowcy w swoich wozach podczas wykonywania swojego zadania). info na dobrasm@wp.pl. 

pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam za bezczelny odkop, ale chciałbym zapytać czy ten projekt jeszcze kiedyś ruszy na nowo? Niby screen z tej mapy służy za nagłówek tego forum, a nic się o tej mapie nie mówi. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeden z autorów, a mianowicie Heir, jak pamiętam ma problemy zdrowotne, ale może inni, np mmiki26 powie coś ciekawszego. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie czy projekt jeszcze "żyje"? Jeśli tak to kiedy wyjdzie mapa oficjalnie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież Heir ma problemy zdrowotne.  Kiedy padnie decyzja czy projekt zostanie ukończony czy nie, napewno zostaniemy poinformowani. Cierpliwości.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy wśród AI będą trolejbusy ??:P , bo na jednym ze screenów widzę trakcję nad jezdnią. Życze szybkiego powrotu do zdrowia 8D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie możecie po prostu wstawić do pobrania bete.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W związku z brakiem zainteresowania autorów mapy tym tematem zostaje on zamknięty. W razie potrzeby zostanie otwarty ponownie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.