czatowiec

[KRAKÓW] Autobusy

17 postów w tym temacie

Te Merce to w ramach jakiegoś przetargu, o którym nie słyszałem, czy z wolnej ręki?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spoko słyszałem, że maja być ale nie wiedziałem kiedy :D

Mam nadzieję, że będą na ruczaj jeździć :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Piotr - był w zeszłym roku przetarg na 8 przegubowców i 8 solówek po tym jak PTS Kraków oficjalnie nie zaczął wykonywać kursów. Niedługo się będzie kończył przetarg na 100 autobusów (72 solówki i 28 przegubowców) :)

@Filip - będą jeździć na różnych liniach obsługiwanych przez Zajezdnię Wola Duchacka. Plotki mówią, że pierwsza będzie "292".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakby na przemian za nowe u12 jeździły na 104 116 106 to by było fajnie :D

Chociaż w sumie ja wole nowe urbino :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Piotr - był w zeszłym roku przetarg na 8 przegubowców i 8 solówek po tym jak PTS Kraków oficjalnie nie zaczął wykonywać kursów. Niedługo się będzie kończył przetarg na 100 autobusów (72 solówki i 28 przegubowców) :)

Czyli o czymś nie wiem :) O porażce PTS, jak i o dużym, setkowym przetargu słyszałem.

A przeguby, to kogo? Merce czy coś tańszego - Solarka, ew. MAN?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli wściekli się na Solarisy pewnie... A niewiadomo, co ze setkowym przetargiem? Na InfoBusie nic nie ma... zakładam, iż Mercedes lub Solaris (jest ich najwięcej), ale nie zdziwiłbym się, gdyby wygrał np. MAN.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MAN odpada ze względu na szerokość. Przetarg dopuszcza pojazdy o szerokości 2,55m. MAN produkuje tylko 2,5. Jak dla mnie przetarg ustawiony jest pod Solarisa (był zapis o wymogu dzielonej przedniej szyby, który wykreślono bo wszyscy oskarżali to pod ustawianie przetargu). Tylko Mercedes i Solaris, oraz ewentualnie Autosan (mimo, że nie spełnia wymogu doświadczenia) mają szansę

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widziałem kilka wczoraj na lini 292. Super sie prezentują i dzięki bogu to nie solary :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamiętam jak KRK dostał pierwsze solary. Szok normalnie i tylko myslałem kiedy do mnie będzie jeździł solek ( linia 248) a teraz marze o takim mercu <3

Zajeb..... Pasuje to malowanie niebieskie do nich

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze to zazdroszczę Krakusom , kiedy Wy dostajecie nowiutkie Mercedesy , GOP tkwi w ledwo jeżdżących madziarach , rozwalających się jelczach , starych manach i niezadbanych solarisach. Gratuluje zakupu :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedne rejony kraju rozwijają sie szybko inne wolno :) nie martw sie za jakis czas sam bedziesz nowe merce pokazywał na wszystko potrzeba czasu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A po co jeśli można wiedzieć? nie widzę konkretnego powodu żeby ten wóz był potrzebny..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To był sarkazm, a chciałem wam pokazać, że wóz z Krakowa jest na sprzedaż ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta