d.bogusz2

[wydzielono]Mapa Warszawa-Marki

84 postów w tym temacie

Fajnie Ci wyszła ta pętla. Byłem tam niedawno i bez zaglądania do Street View mogę powiedzieć, że pętla przy tym dworcu rzeczywiście jest spora. Powodzenia w dalszych pracach ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie nie :P po 1 primo odcinek do Placu Bankowego byłby za trudny do wykonania po 2 primo narazie będzie 718, 805, (Ewentual 740) i E-3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nadal robię mapę :) tylko teraz zająłem się ruchem AI i nie mam co pokazywać na zdjęciach.

Skończyłem już drogi w 98% 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Porzuciłeś projekt ? bo długo już nowych screenów nie ma 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak skonwertować a omsi 1 nie chce mi się instalować.

Nie wie ktoś jak to zrobić bo jak odpalam mapę w edytorze omsi 2 to mi błąd wyskakuje?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak skonwertować a omsi 1 nie chce mi się instalować.

Nie wie ktoś jak to zrobić bo jak odpalam mapę w edytorze omsi 2 to mi błąd wyskakuje?

Poradnik z dostosowaniem map do OMSI 2 KLIK.

A po za tym mapa pięknie się prezentuje  :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie po prostu nie chce mi się robić tej mapy. Ale nie zamierzam porzucać tego projektu :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

d.bogusz2 

Konwerty problematycznych map to moja specjalność, jak chcesz to podrzuć na PW, spróbuję ją przystosować do OMSI 2.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapa na razie stoi w miejscu, ponieważ zrobiłem już wszystkie drogi i kostki, a zostało mi tylko otoczenie. A w tej dziedzinie jestem naprawdę na niskim poziomie i idzie mi to jak krew z nosa. Rozwój projektu spowalnia także to, że tylko ja się nim zajmuje.

Co do konwertu mapy do OMSI 2 to został już wykonany.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale w czym problem? Rozumiem jakbyś tworzył jakąś fikcyjną mapę i musiał sam wymyślać otoczenie. Ale ty robisz realną gdzie wystarczy tylko powstawiać do mapy to co jest w realu np. znaki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie potrafię konwertować obiektów i muszę podstawiać obiekty z berlina czy innych map. A co się z tym wiąże zanim rozpocznę robienie otoczenia za każdy razem muszę dodać do listy obiekty z wszystkich folderów (w jedynce było łatwiej bo można było dodać wszystkie obiekty na raz) i to nawet najmuje kilka minut, potem szukanie obiektu najbardziej podobnego do tego w rzeczywistości. No i tak się schodzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uważam, że zabieranie się za realistyczną mapę podczas gdy nie umie się konwertować obiektów, nie ma się kogoś kto umie konwertować/modelować lub samemu się nie umie modelować jest nieporozumieniem. Bo ciekawi mnie bardzo co być wstawił np. za galerię wileńską czy cerkiew? Cokolwiek nie wstawisz za galerię wileńską to będzie to porażka bo nie oszukujmy się- to jest zbyt niepowtarzalny obiekt i tylko dedyk/konwert tu pomoże, a jakiejkolwiek cerkwi do OMSI to ja jeszcze nie widziałem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym zauważyć że będą obiekty dedykowane ale nie za wiele: Dw.Wileński, Człowieczy Los, Dw.Wschodni. Najbardziej znane.

Przechwytywanie.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słabo. Postanowiłem, że zrobię połowę mapy od nowa, ponieważ jest na bardzo niskim poziomie zrobiona (można to zobaczyć w pierwszych moich postach). 

Trasa do przebudowy Czarna Struga <=> Tużycka NZ

Przebudowałem już trasę od Tużyckiej NZ do Szkolnej

Oczywiście docelowy poziom dróg na mapie będzie taki sam ja na fragmencie od Tużyckiej NZ do Dw. Wschodniego 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś wie jak teraz wygląda skrzyżowanie przy DW.Wileńskim? Mam problem z tym miejscem, ponieważ na street view nie wiele widać? 

A tak po za tym to został mi już niewielki fragment mapy do przebudowy - od przystankuv Pustelnik do przystanku Graniczna NZ.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.