Frank

Polubiłem OMSI gdyż...?

37 postów w tym temacie

No właśnie, co was przyciągnęło do gry OMSI? Funkcjonalność? Cena? Ciekawe modyfikacje? A może po prostu chęć spróbowania nowego symulatora? Zapraszam do dyskusji oraz rozwinięte swoje wypowiedzi! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja będę pierwszy. Niesamowita funkcjonalność, realizm. Wszystko w OMSI jest takie, jak na prawdę. Grając w OMSI czuję się, jakbym prowadził prawdziwego MANa. Każda opcja, sposób działania, dźwięki, grywalność. To wszystko sprawia, że symulator jest wart uwagi i idealnym rozwiązaniem dla każdego miłośnika, by mógł sprawdzić się jako kierowca miejskiego kolosa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybitna realność, której do tej pory nie miał tak naprawdę żaden symulator pojazdu komunikacji miejskiej oraz możliwości. Moim marzeniem by było, by powstał też symulator tramwaju taki jak OMSI :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie przez realizm symulatora, ilość dostępnych modyfikacji, realna wymiana pasażerów, zachowanie pojazdu na śniegu/deszczu.

Można by tak wymieniać bez końca dlatego powiem w skrócie wszystko mi się w nim podoba ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachęciła mnie ta gra ponieważ ma dużo realizmu,

funkcjonalności realna sprzedaż biletów, zmiana pogody

ORAZ JESTEM FANEM OMSI :D ORAZ INNYCH SYMULATORÓW

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podobnie jak innych również realność, która przede wszystkim wynika z detali np. oślepiające słońce i możliwość regulacji żaluzji żeby jednak nam nie dawało po oczach. Dla mnie jednak super ważne jest to, że to jedyny symulator który ma tak świetnie odwzorowaną automatyczna skrzynie biegów posiadającą kickdowna. Ten symulator to po prostu rewelacja :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja sobie go chwale za oś Z, jakość dźwięku i podobieństwo do prowadzenia prawdziwego autobusu. Jako miłośnik OMSI jest jak dobre wino pije więcej a świat pięknieje. :D Z niecierpliwością czekam na nowe autobusy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie realizm - sprzedaż biletów, funkcjonalny sterownik wyświetlaczy, świetne dźwięki, grafika i fizyka. Czekamy na rodzime Jelcze/Solarisy! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za os Z , wiernie odwzorowane dzwieki jak i realizm prowadzenia. Jedyny minus jak dla mnie to paintowa grafika ale to taki maly minusik.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Realizm. Zdecydowanie realizm. Jedyne, na co mogę narzekać, to strona techniczna (brak wspomagania wielordzeniowych procesorów), ale poza tym małym hakiem - słit gierka :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja polubiłem OMSI za realizm, jedynym minusem są wymagania, trzeba zbierać na nowy komputer.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam mam takie pytanie jak w onim tak piszece to dajcie linki do sciagniecia tej gry to zobaczymy jak to wyglada i jak sie jedzi tym ałtobusem i zobaczymy jaka jest Grafika tej gry

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja polubiłem OMSI za realizm' date=' jedynym minusem są wymagania, trzeba zbierać na nowy komputer.

[/quote']

Nie wymagania, a bardzo słaba optymalizacja, która jest cechą gier niskobudżetowych (rzekłbym nawet, że "hobbystycznych").

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam mam takie pytanie jak w onim tak piszece to dajcie linki do sciagniecia tej gry to zobaczymy jak to wyglada i jak sie jedzi tym ałtobusem i zobaczymy jaka jest Grafika tej gry

Gra ta nie jest darmowa. Kosztuje ona ok. 120zł, przypominając, że złamałeś regulamin. Prosisz o piracką wersję gry. I do tego ortografia - ałtobusem.

Pozdrawiam.

PS: Ostrzeżenie już wystawiam, a post zmodyfikuję gdy tylko Frank nada mi uprawnienia w tym dziale, bo zapomniał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wracając do tematu. Najpierw polubiłem OMSI za fizykę jazdy (wjeżdżanie na krawężniki), potem przyszedł czas na dźwięki, możliwość ustawienia dowolnej linii i odpowiedniego krańca i możliwość zabierania innych pasażerów. Po za tymi drobiazgami doceniam jeszcze dość inteligenty ruch drogowy i to, że na trasie spotykamy inne autobusy i na razie to "tylko" tyle ;) Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja lubię OMSI po prostu za to, że jest obecnie najlepszym symulatorem autobusu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za realizm, wchodzących pasażerów, za ruch drogowy, za realistyczny silnik, za możliwość robienia swoich dodatków.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie jest to pierwszy dobrze zrobiony symulator. Pomijam fakt optymalizacji, ale realizm jest atutem tej gry, i to mi sie najbardziej podoba :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gierka fajna tylko jeden rodzaj aut same Many zróbcie jakieś inne solarisy itd :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja polubiłem tą produkcje dlatego że ma wspaniały dzwięk i bardzo fajnie odwzorowuje jazde autobusem. Jak narazie to najlepszy symulator w jaki kiedykolwiek grałem i jedyne co może się z tym równać to MASZYNY EU07 :P

Nie podoba mi się w tej grze bardzo słaba optymalizacja ale to tylko taki szczegół :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OMSI wymiata po prostu. Takiego symulatora brakowało :D . Oczywiście jest kilka błędów i bugów ale na szczęście wyjdzie patach (oby nie jeden tylko) a jak już będą inne mapy (już się zaczynają pojawiać) i autobusy to w ogóle będzie super :). Tyle ode mnie. Pozdrawiam .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ma swój niepowtarzalny smaczek którego nigdy do tej pory nie było w innych produkcjach. Jest bezkonkurencyjną grą i prawdziwym tego słowa znaczeniu symulatorem. Bez wątpienia na długie miesiące świetnej zabawy, twórcy wykazali pełen profesjonalizm. Za sam dźwięk bez patrzenia w ekran można się zakochać :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polubiłem OMSI, bo daje to, czego inne symulatory nie będą miały jeszcze przez długi czas. Niesamowita fizyka jazdy (w porównaniu do vB czy dowolnej edycji Bus Simulatora), możliwość niemal pełnej interakcji z otoczeniem, genialne efekty pogody... można tak ciągle wymieniać :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pogoda, poślizgi na śliskiej nawierzchni, narzekający pasażerowie, AI (uwielbiam tych kierowców, którzy mnie wpuszczają i przeklinam na tych, co sobie jadą i mają w głębokim poważaniu KM :D), niesamowita fizyka jazdy, skrzynia biegów (jak już ktoś wspominał), możliwość ustawienia WSZYSTKIEGO, możliwość gry na myszce i dobrego ustawienia kierownicy. Brakuje mi jednak trochę podglądu mapy (wolałbym to, zamiast tych żółtych strzałek), jednakże uważam, że to najlepszy symulator autobusu, jaki do tej pory wyszedł. Rewelacja!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Realizm, dobrą fizykę jazdy. Jest to najlepszy symulator busa spośród dostępnych na rynku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta