Sefcia

Symulacja ponad wszystko

5 postów w tym temacie

Obecnie na rynku znajdziemy symulator praktycznie każdej rzeczy lub czynności. Mamy możliwość wcielić się w rolę chirurga, pilota samolotu, operatora koparki, kierowcę autobusu lub maszynistę lokomotywy. Zapraszam do poniższego artykułu, w którym pokrótce przedstawię symulatory trzech środowisk – droga, powietrze, torowisko.

ARTYKUŁ

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Artykuł bardzo ciekawy i wyczerpujący, ja bym miał tylko jedno małe "ale". Nie nazywałbym symulatorem kolei Trainz Simulator, mimo, że nazwa może na to wskazywać. Pokusiłbym się tu o opisanie prawdziwego symulatora jakim jest nasz rodzimy projekt, a więc MaSzyna. No ale taka była wola autora, miał do tego prawo ;) Dobra robota w każdym razie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciesze się, że się podoba :)

EU07 to kwintesencja z rodziny symulacji kolei, ale poniekąd chciałem zachęcić użytkowników w ogóle nie związanych z koleją do zapoznania się z symulatorem lokomotywy. Stali bywalcy i wyjadacze Maszyny doskonale wiedzą, że nie da sie ot tak odpalić stonki czy byka :P Chociaż jestem pewien, że jeżeli pana X wkręci TRS to wpadnie i na Maszyne :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapomniałeś wspomnieć o trybie geodety w aspekcie Trainza, w dodatku podlinkowałeś do screena z gry TRAIN SIMULATOR (RAILWORKS), który niczym symulatora już nie przypomina. BTW. W Trainzie jest jeszcze ciężej odpalić SU45, czy w przyszłości inne lokomotywy niż w MaSzynie, w dodatku jakoś Trainz bardziej do mnie przemawia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

(...) w dodatku podlinkowałeś do screena z gry TRAIN SIMULATOR (RAILWORKS)' date=' który niczym symulatora już nie przypomina (...)

[/quote']

Zarówno Maszynę jak i Trainza czy Railworksa można śmiało zaliczyć do symulatorów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta