Gość Adameg

Optymalizacja - najważniejszy składnik gry

6 postów w tym temacie

Optymalizacja – najważniejszy składnik gry

Optymalizacja - obecnie to co jak co, ale dla mnie jest bardzo ważnym, ba, nawet najważniejszym składnikiem obok klimatu i stopnia realności. Co to znaczy? Wytłumaczę w tym artykule, a w sumie przywołam też trochę definicji słownikowych (w sumie z Wikipedii).

Chcesz czytać dalej?

PS post nr 400

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyczępię się troszkę do pisowni w artykule. Wszezie gdzie wstawiłeś nawiasy nie ma odstępu między nawiasem a poprzenim wyrazem, a powinien być.

Przykład: "w stylu Osiedla Tęczowego(Piotrwawrak)"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jeszcze odnośnie cudzysłowów, zamiast robić to przyciskiem obok entera wpisz zrób to tak: ALT + 0132 ALT + 0148.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Artykuł treściwy. Dla autorów opisanych w nich map może wydać się z lekka kontrowersyjny, no ale przecież autor pisze to, co uważa za słuszne :P

Polonistą z zawodu nie jestem, ale postaraj się w następnych testach popracować nad zredukowanie ilości powtórzeń. Niektóre wyrazy lub zwroty wyrazowe staraj się zastępować ich pochodnymi - dużo lepiej to wtedy wygląda :)

Poza tym jest bardzo dobrze, czekam na więcej :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo nie podoba mi się styl Twojej wypowiedzi. W mojej opinii jest przede wszystkim zbyt bezpośredni. Niektóre określenia mogłeś zastąpić łagodniejszymi (eufemizmy). Inna sprawa, że do niektórych tylko w taki sposób można dotrzeć. :P

Co do treści, wszystko się zgadza, chociaż cały tekst odebrałem raczej jako wyrzut wobec niektórych (zwłaszcza tych naprzykrzających się) twórców i użytkowników, aniżeli jako dobre rady. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciężko się to czytało. Można powiedzieć, że to: styl mówiony tylko taki wiesz, zapisany w tekście no i tak to wiesz, wygląda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta