JSS

[wydzielono]HK South 1.4

19 postów w tym temacie

6152208829_be2d09d333.jpg

Download: HK South

Należy pobrać oprócz mapy także 4 dodatkowe pliki (obiekty) i zawartość katalogów umieścić odpowiednio w grze w katalogach Vehicles, Kreuz_MC, Marcel, Ruede

Dane do IBIS-a na stronie

Jeździmy w Hongkongu, kilkanaście linii , dużo podjazdów, eskapady,dosyć kręte ulice

eb0efc395d390f2bgen.jpg

2ea8f40edd7a59d7gen.jpg

8d9ad9eaf44c4251gen.jpg

1180d17ae3bd25c6gen.jpg

[Link sprawdzony 29-12-2011]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajnie zniszczyło mi to grę :(

Jeździmy w koreańskim mieście' date=' kilkanaście linii , dużo podjazdów, dosyć krętych ulic

[/quote']

Ch*** z tym jak po osiągnięciu białej gorączki (w przenośni oczywiście) oraz ściągnięciu tych dodatków GRA NIE DZIAŁA !

Może to coś ja spitrasiłem ale stanowczo odradzam nawet ze względów reinstalki i wgrywania od nowa wszystkiego !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proste rozwiązanie, ja tak zrobiłem jak mi Ljubljana zepsuła OMSI. Zainstaluj jeśli exe / wypakuj jeśli rar, nastepnie zobacz co za pliki dodało i te związane z tą mapą usuń. Mi pomogło..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja wiem, że się czepiam, ale jeśli Hong Kong jest w Korei to proponuję jeszcze raz spojrzeć w atlas świata, ew. Google Maps i wyedytować post. Dla ułatwienia podpowiem, iż Hong Kong to osobny kraj, ZTCP.

Każdego dnia uczymy się czegoś nowego.

OT:

Á propos - Dennis Alexander Enviro500 (sprostowanie: podwozie - Dennis [ten sam, co chciał wtedy wsadzić Warszawie brytyjskie autobusy], karoseria - Alexander - tutaj wariant Hong Kong, czyli tylne drzwi, wyświetlacze Hanover i kręta klatka schodowa) to autobus wyprodukowany w Anglii lecz założę się, iż w samym HK jest więcej wozów z karoserią Alexander niż w Londynie. A w stolnicy jest 8500 autobusów... :)

EOT.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajnie zniszczyło mi to grę :(

Ch*** z tym jak po osiągnięciu białej gorączki (w przenośni oczywiście) oraz ściągnięciu tych dodatków GRA NIE DZIAŁA !

Może to coś ja spitrasiłem ale stanowczo odradzam nawet ze względów reinstalki i wgrywania od nowa wszystkiego !

1.pliki z HKsouthV1.3_Sceneryobjects_Ruede ( .sco) kopiujemy do folderu Sceneryobjects/Ruede

2.pliki z HKsouthV1.3_splines_marcel ( .sli) kopiujemy do folderu Splines/Marcel

3. pliki z HKsouthV1.4_Sceneryobjects_Kreuz_MC ( .sco) kopiujemy do folderu Sceneryobjects/Kreuz_MC

4. pliki z HKsouthV1.4_Vehicles ( .hof oraz pliki w Rollband_SD_79) kopiujemy do odpowiednich autobusów w Vehicles

5. mapa to wiadomo

Ja tak zrobiłem i no problem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taa ?

Spróbowałem i mi się mapa nie podoba wolę Kanadę ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapa u mnie działa. Mógłby mi tylko powiedzieć dlaczego nie mam żadnych ulic nawet po wgraniu ulic? ._. Jedynie mam skrzyżowania.

(Brakuje wielu spline'ów, jeśli będzie potrzebne zrobię screeny i pokażę których, tylko zastanawia mnie dlaczego tak się dzieje skoro wszystko zostało wgrane tak jak trzeba.)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, adam286 - jeśli wszytko ściągnąłeś i wgrałeś tak jak należy, to możliwe, że ci się ustawienia grafiki rozsypały. Więc trzeba je na nowo poustawiać. Możliwe jednak, że czegoś nie ściągnąłeś. Jeśli tak, to kliknij na link w 1 poście (HK South), jak cię przeniesie, to podjedź na tej stronie do samej góry i ściągnij te pięć elementów, do których są linki. Rozpakuj tam gdzie trzeba (nazwy plików podpowiadają do jakiego folderu je rozpakować) i rozkoszuj się grą.

Swoją drogą ciężką nie pomylić drogi - taki natłok linii i informacji przy strzałkach. Ale w końcu to Hong Kong :).

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Amfitrion mylisz się,Gdy pobierałeś adam Drogi Ulice skopiowałeś wszystkie pliki jak instrukcja kazała .

Przeczytaj uważnie

Forum.txt

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem to bardzo fajna mapka. Dużo się dzieje i jest mnóstwo linii. Polecam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Mógłby mi ktoś podać wszystkie kursy z mapki HK South?? Chodzi mi o line/kurs. Bo na stronie tej mapki : http://aussiex.org/forum/index.php?/topic/9671-hong-kong-south-14/ nie mogę znaleźć line/kurs. Bardzo będę wdzięczny za pomoc ;)

EDIT: Dobra już sam znalazłem ten rozkład jakby ktoś chciał to proszę ;)

7A(Line=741): (Ziel=103,Route=12)<> (Ziel=110,Route=11)( Wong Chuk Hang.hof)

16(Line=1600): (Ziel=110,Route=2)<> (Ziel=111,Route=1)( Wong Chuk Hang.hof)

78(Line=7800): (Ziel=105,Route=2)<> (Ziel=104,Route=1)( Wong Chuk Hang.hof)

79(Line=7900): (Ziel=104,Route=2)<> (Ziel=103,Route=1)( Wong Chuk Hang.hof)

95(Line=9500): (Ziel=114,Route=2/4)<> (Ziel=103,Route=1) (Ziel=113,Route=3)( Wong Chuk Hang.hof)

95A(Line=9541): (Ziel=103,Route=12)<> (Ziel=117,Route=11)( Wong Chuk Hang.hof)

95B(Line=9542): (Ziel=102,Route=22)<> (Ziel=105,Route=21)( Wong Chuk Hang.hof)

97A(Line=9741): (Ziel=114,Route=4) (Ziel=116,Route=2)<> (Ziel=108,Route=1/3)( Ap Lei Chau.hof)

98(Line=9800): (Ziel=116,Route=2)<> (Ziel=109,Route=1)( Ap Lei Chau.hof)

374(Line=37400): (Ziel=104,Route=2)<> (Ziel=107,Route=1)( Wong Chuk Hang.hof)

399(Line=39900): (Ziel=102,Route=2)<> (Ziel=110,Route=1)( Wong Chuk Hang.hof)

595(Line=59500): (Ziel=102,Route=2)<> (Ziel=103,Route=1)( Wong Chuk Hang.hof)

888(Line=88800): (Ziel=105,Route=2)<> (Ziel=106,Route=1)( Ap Lei Chau.hof)

N7A(Line=747): (Ziel=103,Route=12)<> (Ziel=110,Route=11)( Wong Chuk Hang.hof)

N59(Line=59535): (Ziel=102,Route=2)<> (Ziel=103,Route=1)( Wong Chuk Hang.hof)

N98(Line=9835): (Ziel=116,Route=2)<> (Ziel=109,Route=1)( Ap Lei Chau.hof)

Temat do zamknięcia

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak Hong Kong jest w Korei, to Polska jest na Kamczatce :38 Why thank you:

Mapa taka sobie, strasznie betonowo w niej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie działa Link Vehicles...Czy ktoś posiadada Pliki Hof do tej mapki?:)z góry dziekuję

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapa kiepska. Wolę już kanadę od tego. Estakady są jakieś dziwne(strasznie ostre).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.