JSS

[wydzielono]Scunthorpe v.2.1

37 postów w tym temacie

Na przyszłość każda wyższa wersja mapy wymaga usunięcia starej, chyba że adnotacja w załączeniu mówi inaczej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyskakuje mi błąd:"There are at least invalid track entry: 12 ASH-BS2, No 133!"

93597495fd27184f.jpg

W grze objawia się to brakiem autobusów AI, usunąłem starą mapę v2.1 i zainstalowałem ponownie v3.0, dalej to samo.

Jak to naprawić?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Folderu Documents nie wrzucaj, to są pliki dla Ciebie z rozkładem, trasami linii, mapką miasta itp.

Jss2008, spróbuj każdy folder osobno podmieniać. Ja tak zrobiłem i działa, bo też miałem ten sam błąd. Na początku wszystko za jednym razem podmieniłem (te 5 folderów: maps, sceneryobjects, splines, ticketpacks, vehicles) i też tak miałem, co skutkowało również brakiem rozkładów. Wchodziłem w każdy folder, podmieniłem pojedynczo zawartości i działa jak należy. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jechał ktoś trasa 10 ? jak należy dalej jechać gdy mamy napis Turn Here na rondzie' date=' gdy jedziemy prosto opóźnienie się zwiększa , w lewo i prawo ślepe uliczki...

Ogólnie mapa bardzo dobra, dużo rozkładów i można poczuć się bardzo realistycznie.

[/quote']

Turn here oznacza zawróć tutaj. Masz zawrócić na rondzie. Podobnie jest na lini37 przy tesco

Próbowałem też zawracać i opóźnienie nadal rosło, a gdy jechałem na tym rondzie prosto z prędkością 90 km/h (tamta drogą poza miastem) to opóźnienie było takie same.

P.S. Wiem że to nie temat związany z FBW, ale przy okazji zapytam.

Dlaczego gdy chwilę pojeżdżę i autobus się brudzi to na szybie patrząc od środka szyba zamienia mi się w paski (aż potem jest ich coraz więcej aż w końcu prawie nic nie widać)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie trzeba podmieniać ręcznie wszystkie pliki we wszystkich folderach ... masakra !, dodałem też modyfikację do D92 (jest razem z mapą na stronie autora) usunąłem też folder Scunthorpe2011 od starej wersji v2.1 w TicketPacks i miasto mi ożyło !!

truckmaniak plusik for you

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest nowa wersja mapy pod nazwą Scunthorpe Modern 1.0, aktualizacja w 1 poście

Jeszcze nie jeździłem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest nowa wersja mapy pod nazwą Scunthorpe Modern 1.0' date=' aktualizacja w 1 poście

Jeszcze nie jeździłem

[/quote']

Ja mam i sprawdziła się świetnie więc POLECAM!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi o ten plik ailist.cfg ? ... To alternatywna (light version) lista pojazdów AI.

Podmieniasz z plikiem znajdującym się w folderze mapy o ile pojazdy AI z jakiegoś powodu chcesz zmienić (masz ich brak albo AI powodują problemy). Przecież masz readme , przeczytaj !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.