tymkowe

Problem CD Key TS2013

5 postów w tym temacie

Witajcie.

Kupiłem wczoraj w Saturnie TS2013, zwykłe wydanie od techlandu. W domu cały szczęśliwy odpalam instalator, wpisuje kod, Steam grzebie w bazie danych po czym oświadcza, iż numer jest już wykorzystany. Nieszczęśliwy udałem się do sklepu, gdzie obsługa poinformowała mnie co należy zrobić. Więc napisałem tą wiadomość, wysłałem, dostałem maila z kodem do napisania obok klucza. Nagryzmoliłem, zrobiłem zdjęcie i wys... Nie, nie udało się. Zatrybiło dopiero po otrzymaniu przeze mnie wiadomości, że numer jest już używany, ble, ble. Odpowiedzi nie otrzymałem. Rano poszedłem znów do Saturna, dostałem zwrot pieniędzy i kupiłem schowane pod ladą, tańsze żólte wydanie. W domu ruszam z instalacją, wpisuje kod i... ZNOWU! Dowiedziałem się, że TS2013 wyszło ze sprzedarzy. Od godziny próbuje wysłać zdjęcie na Steam, znając życie uda mi sie dopiero po otrzymaniu negatywnej odpowiedzi. I tutaj moje pytanie, co powinienem zrobić? Jeżeli znów zwrócę gre do sklepu i dostane pieniądze, kupię TS2014 to i tak musze jeszcze dokupić płatne dodatki. Czyli dla jednego 105Na gra troche niewarta świeczki. Ile to wszystko by kosztowało? Co radzicie?

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz napisać pełną nazwę gry TS2013??

EDIT:

Dobra już załapałem.

Spróbuj w ustawieniach steam zmienić rodzaj konta na publiczny, może to pomoże.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma czegoś takiego. xD

EDIT: Miałem już ustawione publiczne. Klops, patrząc na podejście steama spadam na Torrenty. Dzięki panowie!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta