luQas

Solaris Urbino IV Generacji nadjeżdża.

33 postów w tym temacie

Mnie za to bardzo podoba się ten Solaris. Widać nowy design, dość ciekawie wygląda, ma więcej miejsc z niską podłogą, co bardziej spodoba się starszym. Założenie Solarisa jest takie, żeby designem i dobrym wykonaniem przyciągnąć ludzi z samochodów. Słyszałem, że może będzie w Krakowie w ciągu najbliższych lat :).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi się bardzo podoba pomysł z ładowaniem telefonów przez USB, choć znając polaków to po tygodniu porty będą zapychane/ zaklejone/ wyłamane itp. 

Co do samego designu powiem tak: jest dobrze, ale zawsze mogło być lepiej. Osobiście bardziej podobała mi się wersja zmodyfikowana przez jednego z użytkowników sąsiedniego forum, gdzie bardziej widoczne były charakterystyczne elementy Solarisa (przód/ przednia szyba), a także normalnie wyglądał ten biało czarny dach (po prostu dwa pasy, górny- biały, dolny- czarny).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż, jestem bardzo zawiedziony. Stylistyka pojazdu z zewnątrz jest dla mnie po prostu wstrętna, obrzydliwa i nie do zniesienia. Jeżeli tak mają wyglądać nowe autobusy, to ja tęsknię za starą bryłą tradycyjnego 120M. Nie wyobrażam też sobie jazdy jako kierowca mając jakieś ekrany przed sobą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Design ma ładny, co do pulpitu to przekonany nie jestem, bo przyzwyczajony jestem (jako pasażer) do przycisków- to taka moja opinia na temat pulpitu :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up:

Nie będzie tylko i wyłącznie pulpitu dotykowego. Solaris będzie oferował też inne pulpity( tj. z przyciskami).

Dowód: Obejrzyj sobie prezentacje nowego SU18 IV.

Widać tam przyciski na pokazanym fragmencie pulpitu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mnie się nowy Solaris podoba. Nie mogę się doczekać gdy zobaczę go na żywo. Chciałbym zobaczyć go na Katowickich 149 (18 metrów) albo 76 (12 metrów).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się nie podobają te solarisy III i IV, uwielbiam II generacji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi również podoba się ten nowy Solaris. A poza tym, to ma dobrze jeździć, a w drugim stopniu wyglądać :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta