Suwi

Sprzedam OMSI 2, Kup, tanio! (prezent Steam)

10 postów w tym temacie

Witam. Mam na sprzedaż grę OMSI 2 w okazyjnej cenie 66 zł. Tak, tylko tyle. Padały pytania czy nie ma ukrytych opłat - oczywiście, że nie. Wszystko co musicie mieć to darmowe konto Steam założone na http://steamcommunity.com . Grę przesyłam w postaci prezentu na wasze konto Steam bezpośrednio albo na adres email. Przypisuje się ona na stałe, wystarczy pobrać i grać. W celu zakupu proszę o kontakt na PW lub gg 12067638 status.asp?id=12067638&styl=1. Martwisz się, że to oszustwo? Nic z tych rzeczy. Sprawdź moje komentarze na allegro i kupuj śmiało  8) . Oferta jest cały czas aktualna.

Moje allegro: http://allegro.pl/show_user.php?uid=14380746 . Sprawdź jakie przedmioty sprzedaję, być może OMSI 2 jest właśnie wystawione.

Sprzedaż wstrzymana.

Bpmram3.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko, że to normalna cena jeśli to steam gift. Ja kupiłem w lutym za 85zł. Nie ma się co bać, jeśli to steam gift.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma żadnych blokad regionalnych, można aktywować na całym globie jeśli o to chodzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym był chetny ale musze przemyslec. A moze byc za 70 bez tej dwojki ?. Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odświeżam temacik. Obecna cena gry to 66 zł. Można kupować bezpośrednio ode mnie albo z allegro.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Serdecznie.

Chciałbym potwierdzić autentyczność wersji OMSI 2 ze STEAM od kolegi Suwi. Dlaczego, bo sam od niego kupiłem wersję elektroniczną i wszystko działa bez żadnego kłopotu. Żadnych ukrytych kosztów, naprawdę zapłaciłem tylko 66 zł. Cena najlepsza jak nigdy. Polecam serdecznie. Omsi z automatu zaktualizowało mi się do wersji 2.1.993 , wię wszystko działa jak należy. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem że wszystko odbywa się przez program FlyClient ? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.