arusf2011

[usunięty] Projekt vFirmy (jeśli nie chcesz, nie czytaj)

7 postów w tym temacie

Witajcie!

UWAGA! Jeśli nie masz zamiaru czytać moich "wypocin" lub tekstu na temat kolejnej vFirmy, która według Ciebie upadnie za pół roku, to proszę Cię, żebyś wyszedł stąd.

Jak zapewne pamiętacie, pracowałem kiedyś w vFirmie Ventus.

Niestety po jakimś czasie ekipa zadecydowała o zamknięciu vFirmy.

Sam przebywając tu i na innym forum poświęconym OMSI i szukając za dobrą pracą.

Długo myślałem, czy pójść do Kozłowa, czy też do Stargardu.

W końcu nie zdecydowałem się na taką pracę i pozostawałem zwykłym kierowcą, który ma dosyć mały staż, a jeszcze mniejszy na kierownicy (ok. pół roku).

Jednak w pewnym momencie gdy zacząłem tworzyć pierwszą mapę, uświadomiłem sobie, że dzięki własnej mapie można stworzyć samodzielną i własną vFirmę.

Po dłuższym procesie myśleniowym dzisiaj zadecydowałem o napisaniu projektu vFirmy, a nie jej natychmiastowe tworzenie.

Z związku z tym, że sam jestem bardzo młody i czasem moje decyzje byłyby pochopne, musiałbym posiadać minimum dwie osoby, które byłyby moim wsparciem czyli "prawą ręką szefa".

Dlatego jeśli na tym forum są osoby, które:

-w jakiś sposób mają długi staż w pracy w takich vFirmach (np. były dyspozytorami, prezesami przez x czasu),

-mają teraz czas przez wakacje (minimum dwa tygodnie),

-i mają do mnie dobre intencje i mogę im zaufać.

;chętnie bym je poprosił o wypełnienie wg wzoru pokazanego poniżej i wysłali na PW lub też napisały pod spodem (of course if you speak english, you can also take this example, complete it and reply in this topic).

Każda pomoc się przyda.

Rozumiem, że Kozłów i Stargard mogą mieć "konkurenta, który upadnie po pół roku", ale ja do tego doprowadzić nie chce.

Wiem, bo sam mam doświadczenie, ale w prowadzeniu zupełnie innej branży (trasnport towarów, a nie ludzi).

Więc jeśli spełniasz warunki wypełnione powyżej, wypisz ten wzór i wstaw to tu teraz.

Opinie, uwagi i propozycje - mogą lądować tutaj.

Wszelkie wulgaryzmy lub negatywne opinie (nieuzasadnione) są zgłaszane niezwłocznie administracji (mimo, iż ten dział jest non-mod).

Wzór/Example

Nick z forum*/Nick from forum:
GG:
em@il*:
Dlaczego ty?/Why you?*:
Dlaczego ja?/Why I?*:
Masz wizję na to?/Have you view of this virtual company now?*:
Czy jesteś w stanie pomóc?/Can you help me?*:

* - wymagane/required

Sry for not enough translation.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z forum*/Nick from forum: Lionsek

GG: 40125202

em@il*: Wolałbym podać na PW, cenię sobie prywatność.

Dlaczego ty?/Why you?*: Ponieważ, zresztą jak wszyscy, chciałbym spróbować. Nie mam praktycznie żadnego stażu w vfirmach, poza stanowiskiem wiceprezesa w Ventusie właśnie, a w Stargardzie zatrudniłem się ale nie wypełniłem obowiązku ze względu na to, że nie miałem internetu. Powiem Ci absolutnie szczerze, tak jak Ty pisząc ten wątek, zaimponowałeś mi niesamowitą otwartością, dlatego myślę że się dogadamy, i to ze względu na to uważam że mogę się sprawdzić.

Dlaczego ja?/Why I?*: Dziwię się że to co napisałeś jest tak szczere i ma wyraźnie określone wymagania

Masz wizję na to?/Have you view of this virtual company now?*: Oczywiście! Myślę że możesz założyć firmę (bądź prosić o możliwość posługiwania się znakami reklamowymi istniejącej) która nie będzie zbyt bogata, nie będzie się specjalizowała w nowych pojazdach acz skupiała się na dobrej kondycji autobusów starszych, średnia wieku taboru to mogłoby być 15-20 lat. Uważam że powinniśmy/ powinniście korzystać z modeli wysokiej jakości i nie wypuszczać autobusów w niedorobionych teksturach. Jakość przede wszystkim! Po drugie, mała miejscowość, głównie linie podmiejskie, primo ciekawe, secundo bardziej pasujące do wizji mniejszej firmy. No i nie skupiać się na jednej miejscowości, moim zdaniem dobrym pomysłem były dwie lub trzy dedykowane mapy, bo teren działania firm o których mówię jest dość rozległy ale skupiający się w jednym regionie. Alternatywną istniejącą firmą jest P.A. Gryf, Warbus czy Mobilis.

Czy jesteś w stanie pomóc?/Can you help me?*: Merytorycznie owszem, mogę się również zająć stroną techniczną forum, aczkolwiek w OMSI nic, poza jazdą, nie potrafię.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję bardzo Lionsek za odpowiedź.

Zapraszam Cię do mojej ekipy (email prześlij na PW).

Jeszcze jedna osoba brakuje do pełni.

Jeśli chociażby ten jeden warunek spełniasz, to możesz odpowiedzieć już teraz.

Prace zaczniemy jak uzbierze się ekipa do końca.

Wszystko będzie robione powoli, tutaj w tym wątku też będą poszukiwane osoby, które będą potrzebne np. przy malowaniu autobusów itd.

Na razie dziękuję wszystkim, którzy zaczęli to czytać.

Opinie, uwagi, propozycje - lądują tutaj.

Wszelkie pozostałe u administracji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z forum*/Nick from forum: marcin123456

GG: nie mam

em@il*: marek.nowicki2@onet.pl, rak.ra@onet.pl

Dlaczego ty?/Why you?*: Chciałbym pracować w takiej firmie nigdy nie byłem prezesem ale byłem dyspozytorem.

Dlaczego ja?/Why I?*: Z tego co wiem to masz rangę prezesa i ładnie sobie radzisz w wssk.

Masz wizję na to?/Have you view of this virtual company now?*: Tak myslę że z chęcią możesz założyc vfirmę.

Czy jesteś w stanie pomóc?/Can you help me?*: Tak jestem w stanie mogę zrobić rangi kolory też i działy...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okej.

Witamy marcina123456 na pokładzie.

Taka ekipa wystarczy jak na razie na start vFirmy.

Prosiłbym Was (Lionsek i marcin123456) o podanie na PW czasu, ile możecie obradować ze mną nad projektem.

W najbliższym czasie zaczniemy rekrutację ekipy vFirmy, aż w końcu zaczniemy działać.

Tymczasem zgłoszenia uważam za zamknięte.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W danej chwili czekam aż Lionsek się zgłosi.

Natomiast co do pracy marcina prawie że nie mam zastrzeżeń poza tym, że on chce wszystko zrobić w ciągu jednego dnia i potem oddać do wglądu Lionska. Ja się na to nie godzę. Mam nadzieję, że marcin przestaniesz pisać mi na PW z związku z tą vFirmą.

Jeśli będzie mogła się jeszcze jedna osoba, która spełnia jeden warunek, zgłosić tutaj, to chętnie ją przyjmę.

Zgłoszenia są otwarte.

Pierwsze trzy osoby, które się tutaj zgłoszą - to z nimi zrobię selekcje, by wybrać jednego.

Tymczasem zapraszam do zgłoszeń i komentowania.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.