kych0

Bus Tram CableCar Simulation 2011 San Francisco

274 postów w tym temacie

To z ile tak kosztować na nasze będzie? Sory, ale nie jestem za dobry w obliczaniu. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe czy po angielsku będzie bo jak na razie tylko po niemiecku jest.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie będzie, bo angielski to angielski. A i tym postem chciałbym przywitać się.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To z ile tak kosztować na nasze będzie ?

Po przeliczeniu z aktualnym kursem walut wychodzi 71.56 zł (to tak na tip-top) :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym nie chciał tej gry, gdyby nie było trolejbusów. Ja jestem strasznie głupi na ich punkcie, a jeżdżenie prostopadłościanem z pałami (czyli SimTr) już jest nudne.. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ukazały się nowe zdjęcia na stronie producenta gry:D

Kliknij na mnie :D

I muszę przyznać ze gra całkiem' date=' całkiem :D

[/quote']

Fakt, być może po screenach prezentuje się ładnie, niestety filmiki prezentują co innego. Jak tylko widziałem filmik z jazdy to od razu widać, że skręcanie jest niedorobione tak jak to było w Bus Simulator czyli kierownica lata jak by jej za to płacili. Widać, że autobus będzie miał dobrze zrobione zawieszenie, ale nie nad wszystkim popracowali. Przypominam, że wywnioskowałem to z filmików prezentujących grę, co nie oznacza, że dokładnie tak będzie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pod filmikiem prezentującym jazdę autobusem autor filmun apisał że jak do tej pory mają problemy ze sterowaniem/prowadzeniem pojazdu.

"I'm guessing handling is still under heavy development?

@Kookas

Yes, thats right."

To chyba wyjaśnia sprawę

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak dla mnie, to ta grafika jest jakaś na wyrost. Nie wiem, może to jakaś moda - nie grywam w nowe gry. Dokładniej chodzi mi o pogodę itp. Te cienie, poświaty. Jakoś sztucznie to wygląda...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się wydaje że te cienie są trochę za ciemne. Rozumiem cień cieniem, ale to wygląda jakby za autobusem była noc...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poczekajmy do premiery ;) Według mnie TML jest idealne tylko do Metra tutaj należy im się ukłon ;) Busy niech sobie odpuszczą i pozostawią otwartą drogę dla OMSI ;) bo fizyki i prowadzenia nie są wstanie przebić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja jestem pełen nadziei jeśli chodzi o tę produkcję ;)

Grałem już w inne gry tego producenta i wiem że jak się przyłoży to może wyjść fajna gra z tego :D

Nawet jeśli nie przebije ona OMSI to zawsze to będzie jakaś odskocznia, no i w końcu bezie jakiś wybór na rynku tego typu gier :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Busy niech sobie odpuszczą i pozostawią otwartą drogę dla OMSI ;) bo fizyki i prowadzenia nie są wstanie przebić.

Ciekawe czemu mają sobie odpuszczać i czemu mają zostawić otwartą drogę dla OMSI? Zdrowa konkurencja na pewno nam graczom nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie.

Co do fizyki i prowadzenia - wszystko co dziś wydaje nam się doskonałe, jutro może być już tylko dobre, pojutrze takie sobie a za tydzień beznadziejne. Metafora taka ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Busy niech sobie odpuszczą i pozostawią otwartą drogę dla OMSI ;) bo fizyki i prowadzenia nie są wstanie przebić.

Ciekawe czemu mają sobie odpuszczać i czemu mają zostawić otwartą drogę dla OMSI? Zdrowa konkurencja na pewno nam graczom nie zaszkodzi' date=' a wręcz przeciwnie.

Co do fizyki i prowadzenia - wszystko co dziś wydaje nam się doskonałe, jutro może być już tylko dobre, pojutrze takie sobie a za tydzień beznadziejne. Metafora taka ;)

[/quote']

:) Chociażby z tego względu iż fizyka TML jak widać na filmikach nie gwarantuję specjalnego realizmu którego mamy aż przesycone w OMSI .Poczekajmy jednak do premiery może się zdziwimy, show must go on, niech tworzą oby tylko jak najlepiej bez obciachu :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak ta gra może być całkiem przyzwoita. Tylko gdyby nie to, że jest to gra zlokalizowana w USA. Średnio mi pasują ich klimaty. Fajnie by było gdyby powstała gra typu GTA ale zamiast bandziora był by kierowca autobusu ! i normalnie miał by mieszkanko gdzieś (najlepiej w Polsce) i byśmy jeździli codziennie do pracy :). I w momencie wejścia do auta, było by widać coś jak w OMSI :). Ale fantazja co nie ? To nie jest nie możliwe. Ale trzeba było by chcieć i mieć pieniądze na to...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. To jedno z moich największych marzeń co do gier. Więc popieram twoje zdanie. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I później byśmy się stali no-liferami, którzy nie odchodzą od komputerów... Zamiast tego, polecam w swoim własnym życiu sprawdzić się jako kierowca autobusu... :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogłoby być to trochę ryzykowne, ale jak po raz kolejny jeden z kierowców wyjdzie na chwilę do kiosku w czasie kursu to nie omieszkam sprawdzić ;) Będzie o tym głośno.

EOT

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zamiast tego' date=' polecam w swoim własnym życiu sprawdzić się jako kierowca autobusu... :)

[/quote']

Popieram! :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja nie popieram. Dla mnie to odskocznia od hardcoru życia. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

kto śledzi temat ten wie a kto nie to proszę, pojawiła się kolejna aktualizacja na stronie producenta gry

Ba, nawet gra zasłużyła na swoją stronę,

Generalnie uważam że temat jest warty śledzenia :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakoś mam mieszane uczucia co do realności trolejbusów - pałąki, które biorą prąd z drutów na pasie obok to lekka przesada.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta