kych0

Bus Tram CableCar Simulation 2011 San Francisco

274 postów w tym temacie

Kilka fotek przed wydaniem gry, finalne screeny:

0afe23d5cc.jpg

bd9967c71d.jpg

ba6a586141.jpg

9970483c1d.jpg

bce0c80550.jpg

18923ef40d.jpg

5ac94a3c42.jpg

6fc4071db6.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś mi się wydaje że tramwaju nie da się prowadzić, wnioskuje to po screenach i gameplayach wydanych przez TML. Lecz poczekam do premiery aby się przekonać czy to prawda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wymagania

Minimalne wymagania

Windows XP (SP3) / Vista / Windows 7

2.2 GHz CPU

1 GB pamięci RAM (2GB dla Windows Vista i 7)

4 GB miejsca na dysku twardym

256 megabajtów pamięci Gračko (NVIDIA GeForce 9800 lub nowszy i podobny do ATI Radeon)

DirectX 9 karta dźwiękowa

DirectX 9.0

Zalecane wymagania

Dual lub Quad Core 2.2 + GHz

2 GB pamięci RAM

4,5 GB wolnego miejsca na dysku na dysku twardym

512 MB pamięci na karcie grafiki: GeForce GTS 250 lub wyższej, ATI Radeon HD 4850 i wyżej

Mi też się wydaję że tramwaju nie da się prowadzić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te wymagania to wkręt jak to było w przypadku OMSI. WOS: Vol, 3 ma podobne (może lekko większe) a mi na ustawieniach medium się nieraz na stacjach zacina, mam procek 3.0GHz, Radeona HD5550 512MB i 4GB RAMu. Wydaje mi się że z Bus Tram Cable Car będzie tak samo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurna, muzyka brzmi jak jakiś dramat, a praca "kamerą" jak paranormalny dokument. Ale jest i wygląda gierka niesamowicie. No i jest potwierdzone ładnie i zgrabnie jazda trambajbajami i przegubem (!) 26 czerwca wydanie wheeeee
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli gierka będzie tak grywalna jak ładnie wygląda to niedługo nasze forum zacznie świecić pustkami :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż mnie martwi tylko optymalizacja tej gry, jeśli będzie tak samo jak z metrem to @Mannerheim możesz być być spokojny o forum.

Mi przy dwu rdzeniowym procku 2x2.6GHz, karcie graficznej GeForce 9600 512MB i 4GB Ram-u DDR2 metro po prostu się cieło :(

A Bus Tram CableCar Simulation 2011 San Francisco chętnie kupię i sprawdzę bo uważam że gra naprawdę jest warta uwagi mimo licznych mankamentów jakie na pewno posiada choć uważam że mogli by wypuszczać czasowe demo aby choć sprawdzić przed zakupem czy będzie ładnie śmigać na komputerze :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieje że będzie możliwość sterowania myszką bo ja nie daje rady jeździć z tym autocentorwaniem kierownicy bo można ku*#icy dostac:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie gierka jest bardzo rozbudowana xD I wygląda całkiem ładnie. Osobiście mi się podoba. Fajny jest motyw z wysiadaniem ... troche zalatuje sims-ami ale przynajmniej nadaje to zupełnie inny aspekt w rozgrywce. Nie tak jak OMSI wsiadamy i już .... tutaj się coś dzieje :}

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam tylko nadzieję że do tej gry będzie można łatwo robić nowe mapy (tak jak w OMSI) bo jazda autobusem po szachownicy San Francisco to nieziemska nuda i monotonia...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli gierka będzie tak grywalna jak ładnie wygląda to niedługo nasze forum zacznie świecić pustkami :)

Tego akurat nie byłbym taki pewien. Zagrasz dwa razy i wrócisz z płaczem' date=' że wydałeś pieniadze na to CBSowskie bagno. ::38 Why thank you:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Następny się znalazł.. -,- Grałeś? Nie. Więc nie zaczynaj tego porównywać do CBS-a. Mnie się to podoba. Najbardziej mnie ciekawi jazda trolejbusem. Zobaczymy, czy będzie te słynne ''pałowanie''. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konkurencja dla OMSI jest ale jakoś nie przepadam za wersjami amerykańskimi :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A gdzie masz oczy? W filmiku jest napisane kiedy, jakieś 2 strony temu chyba było powiedziane kiedy (chyba nawet przeze mnie ale nie dam reki sobie uciąć)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na youtube już można pooglądać kilka filmików z jazdy autobusem i samochodem, dalej nie szukałem i wcale nie jestem zachwycony fizyką jazdy szczególnie samochodem:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o grafikę to mnie osobiście denerwuje ten ciemny blur przy postaci. Ani to ładne ani realistyczne. W ogóle grafika tak średnio wypada moim zdaniem. Co do fizyki itd. to dopóki nie zagram nie będę się wypowiadał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta