kych0

Bus Tram CableCar Simulation 2011 San Francisco

274 postów w tym temacie

Wyszedł jakiś HOTFIX niewiem do czego to jest i poco .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra jeszcze nie wypłynęła do sieci więc nie ma dużo recenzji i gameplayow na YT :E

Gameplay z jazdy tramwajem

końcówka rozwala' date=' aż chce się grać xD

[/quote']

Hahah. Nie ma to jak pochodzić sobie w asfalcie. :D

100 post. ^^

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawi mnie czemu taka czarna poświata się robi wokół ludzi. W WOS3 też to jest, szkoda że TML tego nie umie usunąć, bo niezaprzeczalnie dziwnie to wygląda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem "przyjemność" zagrać w tą grę...

Na wstępie nadmienię, że byłem do niej naprawdę pozytywnie przyszykowany, nie oglądałem Gameplayów, nie psułem sobie oceny nt. tego produktu.

No ale, zawiodłem się i to okropnie.

Kiedy nie jeździmy autobusem, nie wiadomo dlaczego, ale minuta trwa 10 sekund... Kiedy wsiądziemy do autobusu jest już normalnie.

W grze jesteśmy praktycznie Bogiem. Przez każdą siatkę możemy przejść. Jeśli jedziemy KM i chcemy opuścić pojazd, nie musimy czekać na otwarcie drzwi przez kierowcę, ba! - wychodzimy przez nie jak gdyby nigdy nic...

Po przywaleniu autobusem w słup, on magicznie pojawia się w środku autobusu. Nie byłem w SF, ale wątpię, że tam autobusy pokonują 40% wzniesienia... Na początku dostępny tylko jeden model pojazdu, w ogóle jakoś dziwnie w tym mieście, pusto, szaro i tak jakby brudno. Na niebo pieprznięty zwykły Skybox, który pamięta czasy GTA III... Toż to w Mafii jest o niebo lepiej!

Brak możliwości wyboru jakiejś brygady, zmiany, czegokolwiek... Biletomat i ten cały pseudoIBIS robiony tak na siłę, że już bardziej się nie dało, zero użyteczności w tym. Lusterka to po prostu szyby prześwitujące (nie wiem, może da się je jakoś inaczej ustawić, niemieckiego nie znam za dobrze, więc nie zrobiłem jeszcze tego).

Jedyny plus to chyba tylko to, że mamy możliwość wyjścia z autobusu i że są przegubowce.

Ale jeszcze nim nie jechałem, więc nie oceniam.

Nie wiem dlaczego po raz kolejny sięgnąłem po produkt Astragona. Boże, ich wszystkich z tej firmy powinni wywieźć gdzieś, nie wiem... Zapłaćcie im za kursy programowania, projektowania gier czy coś, bo to tak dalej już nie można.

Więcej niż 10zł za ten produkt to naprawdę przesada...

Miłego grania... :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I przy kazdym uruchomieniu zaczyna sie odnowa nawet save niedziała , porażka z tą grą .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodam jeszcze, że czasami można się "pokąpać" w połowie asfaltu (gdzie są moje nogi ?!?! haha) na środku ulicy i iść tak jakby pod ziemią. No i ten niemiecki...

Nie polecam ! Porażka !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak chciałbyś wiedzieć Patch który poprawia wszystkie błędy :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A niby jakie ja tam niezauwazyłem ze cos poprawia , a po drugie to jak to gówno się sejwuje za kazdym uruchomieniem zaczynamy od początku grę .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale Astragon leci w kulki, wydał grę, a 2 dni później patch... No coś jest nie tak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A odbicie w lusterkach to da się jakos włączyc ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie. A ja się chciałbym zapytać skąd wy macie tą grę? Bo raczej nie wydacie iluśtam ojro na niemiecką wersje gry.

Jeżeli ktoś nie załapał, to insynuuje was za posiadanie pirackiej gry.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ksiązke piszesz ze musisz wiedziec skąd , a skąd ty wiesz ile ja mam pieniędzy ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co Was to obchodzi skąd?

Nikt nie mówi otwarcie, że ma pirata, więc nie ma. Ma grę, ma i nic Was nie powinno obchodzić skąd.

Może ktoś był akurat na weekend w Niemczech i sobie ją kupił? A może zamówił z Ebaya, bo mu zależało na tym tytule?

Nie interesować się tyle nie swoimi sprawami!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie wracamy do tematu gry, faktycznie dochodzenie kto skąd ma i za ile mija się z celem, nie gadajmy o tym na forum o to Was proszę, macie PW tam możecie każde bolesne Was kwestie poruszać do woli, po co ktoś ma znowu zarobić ostrzeżenie. Skupmy się na grze jej wadach i zaletach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[...]Skupmy się na grze jej wadach i zaletach.

Dokładnie.

Tylko, że ta gra ma same zalety... ale tylko w Gameplay'u.

Hmm, w grze nie zauważyłem nic poza niedorobionymi teksturami, prześwitującymi ścianami... ogólnie to katastrofa.

Hmm.. może kiedyś wyjdzie gra OMSI z przegubami.. chętnie bym sobie pojeździł. ;D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Patch to poprawia więc nie ma tych minusów ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajną kwestie poruszyli na forum TML, otóż ludzie się zapytali czy twórcy nie mogą dodać do autobusów AI numerów z kierunkiem linii na wyświetlaczach żeby było wiadomo gdzie się jedzie i że nie jeździmy sami liniowo. Ktoś tam z TML się odważył i napisał krótko nie, nie rozwijając swojej wypowiedzi. Ogólnie coraz więcej negatywnych wypowiedzi pojawia się o tej grze na ich forum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak.

Gra była by fajna... Ale ja skopali... Mam wersje 1.04 i błędy nadal sa wystarczy wjechać leciutko w inny samochód by usłyszeć i odlecieć jak bym przywalił w niego z prędkością 100km/h

Możecie jeździć jak chcecie czy to czerwone czy pieszy na przejściu nikt z autobusu nie nie odezwie (nie to co w OMSI) :D bilety fajnie sie sprzedaje podchodzi facio coś tam gada wystukuje bilet np za 9 on płaci lajt wogole nie ma znaczenia jaki bilet kto chce.... Mało realistyczna ogólnie jest ta gra śmiało moge powiedzieć ze OMSI jest bardziej realne,chodzi tu nie tylko o wygląd ale i o fizykę jazdy

Jest kilka fajnych opcji jak klękanie autobusu niektóre dźwięki.

Jednym słowem nie polecam zakupu tej gry. Chyba ze będzie w jakieś gazecie za 5zł to możecie juz podarować te 5zł na tego gniota.

Jestem strasznie zwiedzony :( Na filmikach gra wyglądała bosko...w praktyce to gniot Patrząc na OMSI to BCCS wygląda to tak jak by OMSI było nowsze :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to się sypią pioruny, faktycznie wujek google znajduje sporo negatywny komentarzy na temat tej gry.

Co do naszego OMSI to ogólnie gra ma spory nie wykorzystany potencjał co się rzadko zdarza :)

Wychodzi na to że nie ma co porównywać ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Krusznoxp Moim zdaniem BCCS jest o wiele lepsze od Omsi ponieważ Omsi mnie znudziło

A w BCCS Możesz jechać do domu odpocząć przejść się po mieście a w Omsi Jedziesz koniec trasy i znowu jedziesz .Myślę że nie umiesz docenić tej gry ponieważ wszedłeś na chwile zobaczyłeś i od razu wniosek a to tak nie jest :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo OMSI to symulator a nie arcade jak BTCCS :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bus-Tram-CableCar-Simulation Jak sama nazwa wskazuje to symulator. wiec na co mi te bajery typu dom auto skoro wszystko sztuczne i nie dopracowane. Wolal bym miec idealnie odwzorowane dźwięki wygląd autobusu itp rozkłady jak w OMSI a tu tego nie ma...

Mylisz sie kolego. Moja opinia to nie cos typu "a wszedłem nie umiem poustawiać głupia gra" Rozpracowałem ja (chyba z 4h) grania i nuuuudaaaaaaa OMSI jest symulatorem zobaczcie jak wygląda pulpit w Manach a jak w tym gniocie....

W samochodzie popatrzcie w gore zobaczycie niebo (bug)

Sprzedajemy bilety jakie chcemy nikt żadnego ale nie ma...

Powoduje wypadki żadnych konsekwencji

Autobus nie niszczy sie (może sie niszczy ale ja tego nie zauważyłem)

Ludzie jak wysiadają to robią fikołka i wychodzą z podłogi...

jedynie my mamy nr lini a wszystkie AI tylko kierunki....

Wystarczy trochę szybciej wejść w zakręt i leżymy na boku albo skaczemy jak konik polny tym autobusem... (piętrusy lepiej sie prowadziło)

Wystarczy pod gore gazować to na szczycie pagórka autobus nam poleci na kilka metrów....

Według mnie skoro to następca OMSI i do tego symulator takie szczegóły powinny byc dopracowane i nacisk powinien byc na fizykę jazdy+autobusy.. a Tu jest wszystko i zarazem nic

Moze i omsi jest nudne po przejechaniu kursu ale czy nie na tym polega symulator ? mamy odwzorowany B ładnie autobus trasy przystanki a tu ? sztuczne pulpity tylko kilka przycisków da sie wciskać

Jak zagrałem w OMSI pierwszy raz nie mogłem przestać w to grać z tym myślałem ze tez tak będzie wchodzę do gry szok zal i porażka nawet mi sie włączać mi sie tego nie chce..szkoda kasy... wole symulator OMSI

Ups :P troszku sie rozpisałem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od początku sądziłem że ta gra lepiej będzie traktować jako ciekawostkę a ludzie się po napalali i myśleli sobie Bóg wie co no i teraz pozostało tylko krytykować. Patrząc na to jakie studio wydawało tą grę było to przewidzenia a jak czytam komentarze że gra tnie się na sprzęcie z procesorem i7 3.2 GHz i karta graficzną GF GTX550Ti 1 GB oraz z 8 GB pamięci ram no to krytykowanie gry za jakieś nie dociągnięcia przy teksturach wydają się być śmieszne.

Co do patcha ktoś pisał że patch wydany po dwóch dniach i że co ta ma być a są bardziej znani producenci np. Sports Interactive które wydawało do któregoś Football Managera patch w dniu premiery gry były też sytuację że chwile po premierze patcha pojawiał się do niego fix

więc nawet najlepszym się zdarza.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta