Rudy

City Bus Simulator 2012

608 postów w tym temacie

Dobrze ze ja mieszkam w wiedniu i umiem bardzo dobrze niemiecki :D Zaraz sie dowiem co tam szykują :D

Oo niezle nam szykują :D Kto zna niemiecki to naprawde sie ucieszy :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze ze ja mieszkam w wiedniu i umiem bardzo dobrze niemiecki :D Zaraz sie dowiem co tam szykują :D

Oo niezle nam szykują :D Kto zna niemiecki to naprawde sie ucieszy :D

Może byś tak opisał?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eh no wszystkiego tłumacyzł nei bede bo mi sie nie chce teraz :P Napisze co zapamiętałem. Mają byc czytniki kart kazdeko kierowcy, tzn kazdy kierowca ma swoją karte wsiadają do autobusu musi ją włozyc do tego całego czytnik i tam ustawia sobie linie trase itd.. zapisują sie tam wszystkie dane kierowcy, mają byc zrobione realne pogody tzn pogoda zmienia sie sama gdy jest np zima to przejscie z zimy na wiosne wygląda tak ze slonko swieci a snieg sie topi wszystko jest ładnie przejsciowo. Gdy jest zimno robią sie zaparowane i zamrozone szyby, trzeba włączyc ogdzewanie, jest jakis bardzo rozbudowany system ogrzewania na kierowce osobno szyby, ludzi itd.. są bardzo ładnie wykonane liczniki tzn ekraniki pokazujące dane pojazdu takie jak stan paliwa, oleju temperatura silnika itp.. oraz ładny ekranik pokazujący autobus gdy otowrzymy drzwi na ekraniku to zobaczymy, nizej jest napisana następna stacja, a jeszcze nizej godzina obok numer lini oraz minuty spóżnienia bądz gdy jestesmy za wczesnie na stacji. I pisze jeszcze ze trzeba dolewac paliwo do aubobusu i podobno to fajnie jest zrobione. No i jak narazie tyle, z boku są takie daty mozna tam zobaczyc screeny. Aa i piszą ze bedą stacje nas informowac w nastepnym tygodniu ma wyjsc chyba pierwszy film prezentujący.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oooo... Widzę, że się biorą za Mercedesa ciotaro O530K.

Ja już widzę kosmiczne wymagania i niedopracowanie, ale do trzech razy sztuka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tez tak mysle, pewnie skoncentrują sie bardziej na grafice niz na jezdzie :P Ale zobaczymy niedlugo :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bwehehe. Multi, jasne. Może jeszcze frytki do tego? Pewnie stworzą biedną kopie Trams bus etc i starego CBSa. Czyli grafika znośna, ale fizyka mająca niewiele wspólnego z prawdą

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawda jest taka, że nic narazie OMSI nie pobije...

Tylko, że ja jako twórca OMSI wydałbym czym prędzej patch wspierający autobusy przegubowe i dodałbym odrazu kilka modeli MAN'a skoro mają licencję.

No i poprawiłbym edytor na bardziej intuicyjny, wtedy będziemy mieli kompletny i najlepszy symulator autobusu miejsckiego :)

a te wszystkie inne to mogą się schować ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawda jest taka' date=' że nic narazie OMSI nie pobije...

Tylko, że ja jako twórca OMSI wydałbym czym prędzej patch wspierający autobusy przegubowe i dodałbym odrazu kilka modeli MAN'a skoro mają licencję.

No i poprawiłbym edytor na bardziej intuicyjny, wtedy będziemy mieli kompletny i najlepszy symulator autobusu miejsckiego :)

a te wszystkie inne to mogą się schować ;']

No tak i to własnie jest dobre w CBS bo tam jest opcja wysiadania z autobusu no dla mnie CBS ma punktów 7.5/10, a OMSI 8/10. No bo te dwie gry mają plusy i minusy. Ja ogólnie wole OMSI ponieważ mam na nim więcej Frapsów, ale gdy bym miał bym dobry komputer też bym mógł fajnie spędzić czas grając w CBS.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po poprzednim symulatorze już robią następny ? Mam nadzieje ze to nie będzie gniot taki jak poprzedni

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie da się ukryć że pierwsze wydanie City Bus było baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo kiepskie i pozostawia wiele do życzenia. Po światełkach mniemam że to Citaro.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ojjjj... Znowu będzie pseudo-super grafika, z wypasionym efektem blur, ale 10FPS, kogo to obchodzi?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I obawiam się że tylko na ciekawej grafice się skończy...

Byle nie! Trzymajmy kciuki :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie

Grafika jak w realu, a nawet lepiej ale co z tego jak będzie 1,2 FPS ;/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję, że tym razem Panowie z TML Studio zaczerpną wiedzy co oznacza słowo 'symulator' :)

Dla mnie totalną masakrą był brak możliwości podłączenia kontrolera (chyba, że ja tego nie potrafiłem).

Produkt zapowiada się ciekawie.

Tylko pytanie czy nie będzie tak jak z poprzednikiem - dużo hałasu o nic :<

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No szkoda że niebędzie oryginalnych busów i coś mi tu śmierdzi fototeksturami

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tymi nowoczesnymi inaczej menu to chyba co nieco przesadzają. Bileterka w miarę podobna do ALMAXa w D92, ale większość niemieckich bileterek tak wygląda... Już to wyskakujące menu z kodami to przesada... Tradycyjnie przekombinują to od strony wizualnej, a fizyka będzie leżeć, kwiczeć i pewnie jeszcze trawę gryźć.

Ekzageracja...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No szkoda że niebędzie orginalnych busów

Najpierw to się naucz pisać po polsku' date=' a nie angielsku

* oryginalnych

coś mi tu śmierdzi

No, jak napisałeś tego posta to owszem.. Czyżby bąk?

// Przeczytaj jeszcze raz swój post i sam sobie odpowiedz na pytanie co on "wnosi" do tematu i czy w ogóle jest z nim związany. Od poprawiania są tu inni - jeśli widzisz jakiś niepoprawiony post zawsze możesz go zgłosić. Pisanie tego typu wypowiedzi podpada pod spam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta