MAZak

Chat w wersji mobilnej

13 postów w tym temacie

Tak jak w temacie. Proponuję, aby do wersji mobilnej dodać czat żeby nie przełączać na wersje pełną w celu np. pogadania na czacie, bo tak tylko się przeglądarka ścina i wolniej ładują się strony.

Pozdrawiam

[mod] Przełączać, ale wstyd niech zostanie. Heir [/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za! ZAWSZE mi tego brakuje, gdy korzystam z fona :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rownież jestem za, przy okazji można dodać przycisk w werji pełnej "Przełacz na wersje mobilna"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za, często brakuje czatu na fonie a pełna wersja strony przymula, nawet na S3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też jestem za :). Z pełną wersją strony mam problemy, gdy chce na nią wejść z telefonu. Chyba każdemu przydałaby się możliwość korzystania z czatu i to nie tylko w domu :P.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To bardzo dobry pomysł, bo wiele osób wchodzi właśnie mobilnie na forum, aby porozmawiać na czacie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za' date=' często brakuje czatu na fonie a pełna wersja strony przymula, nawet na S3

[/quote']

Jeśli Ci przymula to zmień router lub dostawcę sieci komórkowej. Miałem S3, działał on w sieci PLAY i nie miałem żadnych problemów. Przeglądarka Mozilla, Chrome i forum działało normalnie - jak z PC.

Większość korzystających z forum za pomocą telefonu mniemam ma Androida. Polecam zainstalować jedną z dwóch w/w przeglądarek na których w pełnej wersji strony dostępny jest chat. Nie jest on napisany w flashu ( prócz odświeżania wiadomości ) więc nie ma problemu z jego użytkowaniem.

Ze statystyk wynika, że mało kto korzysta z mobilnej wersji naszej strony. Aczkolwiek, jeśli byłoby większe zapotrzebowanie, większy ,,przemiał" materiału jakim jest wersja mobilna będziemy musieli rozważyć opcję wdrożenia tam chata, póki co na tą chwilę nie widzę większej potrzeby.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo nie ma odniesienia do mobilnej, więc nikt nie jest tym zainteresowany, i mało osób o tym wie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Większość inicjatyw na tym forum jest dławiona "bo nie ma sensu". Ja też uważam, że to dobry pomysł, bo czat w wersji mobilnej byłby schludniejszy i uproszczony co czyni go wygodniejszym.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak chcecie, żeby forum po wstawieniu SB na mobilnej było nie estetyczne, to ja jestem temu przeciwny. Sam wstawiłem kiedyś SB na mobilną wersję i to wygląda tak jak reklamy w wątkach tutaj. Szerokość strony będzie większa i czytelność gorsza na telefonach z ekranem... mniejszym niż 4 cale, a na dodatek ten pomysł wprost z sąsiadów. Myślę, że temat jest wyczerpany.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo nie ma odniesienia do mobilnej' date=' więc nikt nie jest tym zainteresowany, i mało osób o tym wie.

[/quote']

I po co wypowiadasz się w temacie, skoro widać, że nawet nie używasz wersji mobilnej? Przy każdym wejściu z telefonu automatycznie wczytywana jest wersja MOBILNA a nie PEŁNA. Dopiero na dole strony można się przełączyć z mobilnej na pełną. Jeśli się przełączysz z mobilnej na pełną wersję to potem jest wczytywana pełna wersja póki nie wyczyścisz pamięci cache na swoim urządzeniu.

Większość inicjatyw na tym forum jest dławiona "bo nie ma sensu". Ja też uważam' date=' że to dobry pomysł, bo czat w wersji mobilnej byłby schludniejszy i uproszczony co czyni go wygodniejszym.

[/quote']

Nie jest dławiona, tylko po co robić coś, czego będzie używać kilka osób? Zwłaszcza, że udzielają się tu osoby których na czacie nie widać.

Jak chcecie' date=' żeby forum po wstawieniu SB na mobilnej było nie estetyczne, to ja jestem temu przeciwny. Sam wstawiłem kiedyś SB na mobilną wersję i to wygląda tak jak reklamy w wątkach tutaj. Szerokość strony będzie większa i czytelność gorsza na telefonach z ekranem... mniejszym niż 4 cale, a na dodatek ten pomysł wprost z sąsiadów. Myślę, że temat jest wyczerpany.

[/quote']

Dobrze, że poruszyłeś tę kwestię. Powiedziałeś wszystko na ten temat, co wypadało powiedzieć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, że jestem na tak. Nawet gdy jeszcze nie używam SB, to kiedyś chętnie sobie skorzystam, jak uzbieram te 50 postów. W wersji mobilnej zdecydowanie jest łatwiej przeglądać i pisać na forum z telefonu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że maniek015 dość już powiedział i nie ma sensu ciągnąć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.