TranslatorPS

Ciąg dalszy OMSI oraz rozwiązanie MR-Software - oficjalne stanowisko Marcela Kuhnta

3 posty w tym temacie

Poniższa wiadomość to jedynie tłumaczenie angielskiego tłumaczenia stanowiska Marcela dotyczącego rozwiązania spółki MR-Software GbR.

Tłumaczenie z dnia 15.09.2014 stanowi oficjalne tłumaczenie naszego forum poniższego stanowiska.

Poniższa wiadomość może spowodować pewne pytania i obawy. Z tego powodu, zanim zacznę, jedna rzecz: Janine i ja nie będziemy udzielać żadnych informacji przez e-mail, ani PW. Niedługo rozpoczniemy następną serię "pytań i odpowiedzi", gdzie będziecie mogli zadawać pytania dotyczące mojego dzisiejszego obwieszczenia.

---

Rüdiger i ja kończymy naszą współpracę, a MR-Software GbR zostanie rozwiązana. Jako właściciel naszych witryn internetowych nie mogę już oferować zawartości w imieniu naszej spółki, lecz tylko w moim. Z tego powodu nasza informacja prawna została dzisiaj zmieniona.

Ponieważ Rüdiger nie będzie już oferował pomocy, ani pracy dla forum - chciałbym skorzystać z okazji, aby podziękować mu za wiele lat jako mój najlepszy przyjaciel i za jego wysokiej jakości pracę przed wydaniem OMSI nad zawartością dla OMSI i OMSI 2. Żałuję braku możliwości utrzymania sprawiedliwej i zrównoważonej współpracy. Wszystkiego najlepszego dla Rüdigera i jego przyszłości!

Zakorzenieni miłośnicy OMSI wiedzą, że zawsze wstrzymujemy się w temacie przewidywań. Więc: jeśli i jak będę kontynuował prace nad OMSI jest wciąż sprawą otwartą. Ale doceniam gwarantowane wsparcie i łatanie.

---

Prace nad 2.2 zostaną rozpoczęte najwcześniej 1. października 2014. Data ta jest terminem dla Rüdigera i podpisania przez niego nowych kontraktów.

---

Moje słowo pisane ujawnia wiele frustracji i wściekłości. Nie mogę powiedzieć żadnego pozytywnego komentarza na temat Rüdigera od wydania OMSI 2. Zostałem rozczarowany i uderzony boleśnie jego komentarzami na temat moich wysiłków i siły napędowej nadanej temu projektowi. Przebycie tak dużego odjęcia morale i roztropności, kiedy mu ulegałem, kosztuje czas i nerwy. Z tego powodu zakończenie dyskusji nt. zysków Rüdigera jest podstawą mojej pracy nad patchem 2.2.

Dziękuję za Waszą cierpliwość i zrozumienie.

Pozdrowienia,

Marcel

Aby zapobiec niepotrzebnej dyskusji, wątek ten zostaje zamkniętym.

Lekkie poprawki nałożono 50min po opublikowaniu postu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konsekwencją rozwiązania spółki M-R jest zmiana nazwy forum. 

http://omnibussimulator.de/forum/

Zawartość starego forum została przeniesiona ale zmianie uległy adresy linków do dodatków prezentowanych na naszym forum, więc na nowej stronie trzeba ich szukać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pojawiło się info od Janine na forum Marcela:

http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&postID=479236#post479236

Dzień dobry, drodzy fani OMSI!

Pytania stają się coraz częstsze, więc piszę o aktualnym stanie.

Czy Rüdiger cokolwiek przekazał? 

Nie. Nie dostaliśmy od niego, ani od agenta żadnej odpowiedzi od czasu przekazania jego stanowiska. Ale czytał nasz dział "Pytanie/Odpowiedź" - może to jest znak dla nas, że jest nadal zainteresowany. 

Co Marcel robi obecnie? 

Pracuje. Więcej informacji będzie się później.

Co z umową i z patchem? 

Ponieważ strona przeciwna nie robi nic, nie ma pomiędzy nami porozumienia - i nie macie patcha.

Nie przejmujcie się!

Z poważaniem, 

Janine & Marcel

~tłumaczenie pause1

[modn]....po chyba 10ciu poprawkach, bo 3/4 tego nie miały sensu w porównaniu z tym, co jest w oryginale. 27.10.14/Piotrek[/modn]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.