kams333

[usunięty] Fikcyjne Kielce (nazwa tymczasowa)

12 postów w tym temacie

Ponieważ mapa Kielc jest czasochłonna i ciężka do wykonania postanowiłem ją odłożyć i dać komuś innemu. Zamiast niej postanowiłem się skupić na innej mapie, co prawda fikcyjnej (pewnie wielu się nie spodoba) ale za to ładniejszej i łatwiejszej w wykonaniu (nie muszę się zastanawiać co jest dobrze a co żle). Nie wiem ile linii będzie na mapie ale jedna będzie biec od pętli przy działkach przez osiedla domków jednorodzinnych i zwykłych bloków gdzieś brzegiem miasta aż do drugiego osiedla. Miejsca na mapie oraz ich rozmieszczenie nawiązują do tych kieleckich. Ponizej parę zrzutów dla oceny sytuacji. Hejty mile widziane :P

(aby wyświetlić kliknij PPM i wejdź w "Pokaż obrazek")

------------------

Teren pętli przy ogródkach działkowych:

191b3c25d10d9e3b.jpg

Przystanek:

603b9eb4418b32af.jpg

Osiedle domków jednorodzinnych, jak w kieleckim Zagórzu:

833503f3d6c6a9d5.jpg

Pętla przy fikcyjnej Zagórskiej:

5613784d4014dbb5.jpg

Osiedle Rędocin, nawiązanie do kieleckiego KSMu:

ba1afce8ef6d028c.jpg

Fikcyjny Stok (co prawda w Kielcach w zupełnie innym miejscu):

82b113022c97c0f2.jpg

[mod]Raczyłem poprawić linki. 21.09.14/Piotrek[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wstaw te zdjęcia porządnie, bo klikanie prawym przyciskiem, aby je wyświetlić jest bardzo niewygodne. Tak, jestem leniem, ot co :D. Co do projektu - nic ciekawego. Praktycznie same SimpleStreets, nawet nie spolszczone, brak żadnego ładu i składu w rozplanowaniu ulic czy otoczenia. Usiądź nad tym projektem jeszcze i zastanów się co chcesz pokazać i jak. Bo jak na razie ciekawie nie jest. Ale powodzenia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic ciekawego...same spliny z "simplestreets" i nudna bezsensowna nieurozmaicona powtarzalność obiektów.Szczególnie to to jakaś parodia, nuda, nuda, nuuuuuuda, nie rozumiem, współczuje mieszkańcom, wygląda jakby developer razem z projektantem osiedli i burmistrzem mieli zaburzenia emocjonalne :| :

82b113022c97c0f2.jpg

833503f3d6c6a9d5.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podpisuję się pod tym, co napisali koledzy wyżej. Wygląda to bardzo słabo. Niemieckie drogi w tych czasach na teoretycznie polskiej mapie, to wręcz skandal. Nie widać kompletnie żadnego rozplanowania, do tego jest dość niechlujnie. No niestety, na obecne możliwości to zdecydowanie za mało.

P.S. http://images68.fotosik.pl/200/603b9eb4418b32af.jpg Ta wiata przystankowa to chyba jakiś żart.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niezaciekawie to wygląda. Tak jak inni mam takie samo zdanie. Nieładnie to wygląda.

Szkoda że się poddałes. Szło Ci dobrze ale jak wolisz fikcyjne Kielce to proszę bardzo...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spodziewałem się słabych opinii. A co do Kielc to po prostu nie mówię że rezygnuję z tej mapy. Po prostu wstrzymuję roboty na czas nieokreślony i jak zachce mi się to kontynuuję. Chyba że się znajdzie ktoś kto mi pomoże. Ale z tamtą mapą się nie żegnam.

Co do powyższej to faktycznie trochę przypadkowe rozmieszczenie obiektów, które dodatkowo są z mapy Berlina brane. Ale jak trochę pokombinuję to zabiorę się za nadawanie kieleckiego klimatu mapie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A zachcialo Ci się fikcyjnych Kielc robić? Jak bym znał się na edytorze to bym Ci pomógł :-) No chyba że wytłumaczysz mi co i jak ;)

Powodzenia

p.s zanim Ci się zachce to stawiam hipotezę że ten projekt Ci się znudzi w nieokreślonym czasie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślałem o nowej mapie w perspektywie czasu, gdyby już Kielce były ukończone ale do dotychczasowej jakoś zniechęciła mnie trudność robót przy otoczeniu przy jednocześnie niewielkiej wiedzy z zakresu robienia skrzyżowań, o ruchu AI nie mówiąc... A co do aktualnej mapy to zobaczymy co wyjdzie... Ja też wolałbym żeby Kielce były skończone ale póki co naszła mnie ochota na zrobienie czegoś łatwiejszego. Efekty jak widać ale poczekajmy...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to powodzenia mój przyjacielu :) Chociaż i ten projekt zrób w miarę dobrze

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak chcesz w pełni polskie ulice to na skrzyżowań bym ułożył Spline'y asfaltowe by ukryć chociasz linie niemieckie ;)

powodzenia w dalszym ciągu :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na prośbę autora usuwam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.