maniek015

Aktualizacja forum do MyBB 1.8

49 postów w tym temacie

Cześć Wam,

Jesteśmy po aktualizacji forum do myBB 1.8 która jak wiadomo wprowadza wiele zmian. Z racji tego na forum mogły powstać małe błędy, każdego kto zauważy błąd : brakujący obrazek, jakieś niestandardowe przesunięcie obiektu, niedziałający poprawnie link bądź jakakolwiek funkcja forum bardzo proszę o raportowanie tego właśnie w tym temacie, najlepiej ze screenshotem i opisem w którym miejscu występuje problem :)

Pozdrawiam ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Pod każdym postem w wersji mobilnej reklama nie jest dopasowana do szerokości ekranu. Sprawdzałem na dwóch Nokiach Lumia. Problem występuje również na telefonie LG z inną przeglądarką ;)

Zamieszczam screen'a.

86569861632463382025.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No więc tak:

1. Dziwne przesunięcia na SB

4zouwc.jpg

2. Dziwne przesunięcia i brak obrazka na Stronie głównej forum, zakładka Sprawy organizacyjne

2vjejy.jpg

3. Brak jakichś obrazków

ycdm7q.jpg06ez9d.jpg

4. Brak znaczników i rozciągnięcie ikonek posta w okienku "Napisz nową odpowiedź"yb7rgc.jpg

Przeglądarka Chrome, Win 7

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a)I nie skracają się linki na SB

j14qpx.jpg

b)I jak widać nie łączą się posty, jak to działo się w poprzedniej wersji forum :P

c) nie idzie kliknąć przycisków pod postem (Raport, Edytuj, Cytuj). Nie reagują na kliknięcie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z lewej strony nie ma ikonek przy nowych postach:

bcen3b.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak będzie potrzeba, to pomogę.

Musielibyście dodać znaczek do działu z przekierowaniem, bo tam się rozciąga niepotrzebnie.

@cabro. Reklamy zawsze były większe niż szerokość forum na mobilnych. Korzystają z serwisów reklamowych, które nie mają obsługi mobilnych wersji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy błąd u mnie nie występuje. Co do drugiego jest to szybka odpowiedź, a zaawansowaną szybką odpowiedź poprawiam i to samo się tyczy SB. Błędy wymienione wyżej już chyba w całości usunąłem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie z kolei nie wyświetlają się obrazki:

kyxpq5.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś było lepiej. No może nie ma teraz takiej tragedii ale są niedoróbki. Chciałem raz edytować post i ... gdzieś uciekł przycisk "Edytuj" xD. Mam nadzieję, że niedługo wszystko zostanie naprawione.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maniek cały czas w pocie czoła pracuje nad poprawnością forum, a błędów jest sporo jak pokazywał. Dajmy mu czas, a na pewno sobie powoli poradzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc...

Powiem krótko. Większość bolączek usunięta + dodane pare usprawnień - szukajcie a znajdziecie :D . Pozostało tylko rozjechanie SB, ale to już pikuś, oraz ładowanie obrazków w postach/tematach

Jeszcze jakieś błędy dostrzegacie? :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poza SB i obrazkami, które już wymieniłeś, reszta forum działa wyśmienicie. Na plus zasługuje również dodanie "paska wordowskiego" do okna "Szybka odpowiedź". Thank you Godfather :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obrazki oraz SB naprawione... Więc all it's done czy ktoś coś gdzieś jeszcze? ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja coś gdzieś jeszcze (zauważyłem). Po wstawieniu obrazka w i wysłania go w poście, zostaje on częściowo ucięty. Nawet po odświeżeniu strony dalej jest to samo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest oryginalne "skalowanie" obrazków w 1.8 .... Trzeba z tym powalczyć, na razie + taki, że obrazki się ładują :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy SB nie ma napisu "Zadawanie pytań dot. surowo ZABRONIONE!"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tak ogólnie to jaka jest różnica między surowo zabronione, a zabronione ?  Oświećcie mnie :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie SB działa tylko na Firefoxie. Na Chrome wyświetla się puste okienko.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@michaleczek, wyczyść ciasteczka w chrumku :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napis się doda. Coś jeszcze zauważyliście bardzo nurtującego i nie cierpiącego zwłoki ? ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Może to nie jest jakoś bardzo cierpiące zwłoki, ale nie działają emoty na SB tzn. jak się wpisze np. xD - to nie działa trzeba wpisać x D, lub :D - nie działa : D - działa :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy można jeszcze coś zrobić z formatami dat? Bo obecnie wyświetla się mm-dd-rrrr, a wolałem jak było wcześniej dd-mm-rrrr. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta