maniek015

Aktualizacja forum do MyBB 1.8

49 postów w tym temacie

To ja jeszcze poruszę jeden temat, dałoby radę aby obrazki w tematach automatycznie się zmniejszały jak wcześniej? :P Przy przeglądaniu screenów mamy wszystko ucięte :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może kwestia przeglądarki, na Mozilli jest ucięte.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja używam najnowszego Maxthona 4.2.2.2000 - ot tak dla ścisłości ;).

Firefox jest fatalny :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy można jeszcze coś zrobić z formatami dat? Bo obecnie wyświetla się mm-dd-rrrr' date=' a wolałem jak było wcześniej dd-mm-rrrr. :)

[/quote']

Można. W profilu musisz sobie to sam zmienić. Panel użytkownka -->  Edytuj opcje --> Format daty

Co do obrazków, to tylko na Mozilli je ucina, na innych przeglądarkach takiej choroby nie zauważyłem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A dałoby się coś zrobić z tymi uciętymi postami na Mozilli? Wcześniej w końcu tak nie było ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brakuje informacji na PW o tym, iż post został wydzielony do innego działu (tj. archiwum).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@eSeL - Trzeba przejrzeć cały css, ale ku doprowadzeniu wszystkiego do perfekcji się to zrobi, jednak najpierw mały rotator banerów chcę wdrożyć :)

@Kadziu - wyłączyłem tę opcję po aktualizacji, wynikło parę błędów, funkcja ta powodowała błędy min przy wysyłaniu PW i obciążała mocno serwer zapytaniami do bazy. Gdy tylko zoptymalizujemy trochę skrypt to uruchomimy go. Myślę, że w tej chwili jest to zadanie z najniższym priorytetem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@maniek015 - U mnie na Firefoxie SB jest całe białe i zero treści.

post-4261-1461608792,8688_thumb.png

I przy napisie "użytkownicy przeglądający ten wątek..." mam siebie i bez żadnej przerwy lub przecinka wpisane jest o innych osobach.

post-4261-1461608792,9576_thumb.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do SB to czyść ciasteczka. Sam korzystam z Mozilli i SB u mnie działa jak i u innych. Na początku miałem dokładnie tak samo, cookies, cookies jeszcze raz cookies :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dodajcie przycisk wyslij do sb bo nie mogę z tel wysyłać wiadomości :o

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przycisk wyślij to klawiszowy enter również na klawiaturze qwerty w telefonie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale ja nie mam entera jak pisze na sb z tel tylko "gotowe" a to nie dziala natomiast jak piszeposta czy link w adresie to jest enter

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakbyś przeczytał wyżej to byś zauważył jaki jest problem na Mozilli po aktualizacji forum jak i css :)

Aczkolwiek, na Mozilli edycja jest dostępna ( nie jest ucięta ), z tym że tam gdzie są obrazki potrafi je czasami przyciąć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie obrazki w postach wychodzą poza szerokość forum przy rozdzielczości monitora 1920x1080...

Po użyciu szybkiej odpowiedzi pozostaje treść po wysłaniu wiadomości,

Nie działa szybka moderacja (po kliknięciu nic się nie dzieje).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od dłuższego czasu nie ma akceptacji nowych tematów w dziale plików. Zawsze było tak, że jak się napisało temat z dodatkiem to trzeba było czekać na wgląd moderatora i wtedy akceptował lub odrzucał wątek.Teraz napisany temat wyświetla się od razu bez sprawdzenie przez "górę" .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Ja nie mogę przyznać reputacji koledze Invis za poradę w temacie.

Zarówno poprzez profil, widok reputacji i przycisk REP w poście. Przeglądarka chrome, na firefox także występuje ten problem.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta