ProPlayerPL123

[wydzielono]TAM 260A116

9 postów w tym temacie

Takiego TAM-a znalazłem na słoweńskim forum. Modelu nie testowałem. Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że pobiera się strasznie wolno  :22 Annoyed: . Informacje i download można znaleźć tutaj - http://vbus-slo.weebly.com/260a116.html.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testowałem go już wczoraj, jest kilka wersji.Trzy wersje autobusów miejskich trzydrzwiowych z automatem, dwudrzwiowy podmiejski  z manualną skrzynią biegów (z opcją aut.sprzęgła) i automatyczną oraz dwie wersje lokalne/międzymiastowe (również z manualną skrzynią lub automatyczna do wyboru).Dźwięk włączania zasilania orz spuszczania hamulca ręcznego przekopiowany z istniejących modeli, jednak reszta dźwięków to jakieś modyfikowane z TAM190, który się pojawił dawno temu od tych samych autorów.Tekstury już mniej plastikowe niż w TAM190, ale widać podobieństwo.Pasażerowie wsiadają w wersjach miejskich przednimi drzwiami, wiec przydał by się mod.Ogólnie model nie jest zły, jak ktoś nie ma czym śmigać, a nie ma za dużych wymagań to ten model zapełni lukę na jakiś dłuższy czas.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kacus musisz nabić powietrza a bieg na "D" w wersjach z automatyczną skrzynią wbić z wciśniętym hamulcem do podłogi (jak np. w Citaro). Ogółem zauważyłem jeszcze że pieniądze i bilety które się wydaje wiszą w powietrzu za stanowiskiem obok barierki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie to całkiem niezły model. Jest dużo wersji do wyboru, w żadnej jak do tej pory nie zauważyłem błędów. Dźwięki, jak wspomniał Szaqql , są mieszanką z różnych autobusów, ale są nieźle dopasowane więc nie przeszkadzają. Jedyny problem jaki zauważyłem to złe przypisanie niektórych funkcji pod klawisze, np ostatnich drzwi, ale zdążyłem się do tego przyzwyczaić w modelach ze Słowenii czy ze wschodu ;)    Moja ocena to 7/10

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W wersjach miejskich jaka jest komenda do ostatnich drzwi?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam tego modelu, ale wydaje mi się, że jest to klawisz, którym zazwyczaj włączamy hamulec przystankowy;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.