Fiosu

Volvo B10BLe

12 postów w tym temacie

Niedawno zaczęliśmy projekt tego oto autobusu, którym jest ww. Volvo B10BLe. Wraz z dziejącymi się postępami, będę umieszczał na bieżąco screeny z prac. Podział obowiązków:

- Fiosu - modelowanie

- Xerer46 - tekstury i skrypt

post-14506-1461608800,8709_thumb.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To fajnie, że zaczęliście ale nie macie póki co nic do pokazania. Temat zamykam, jak model będzie już "nieco" bardziej zabudowany, to napiszcie do któregoś z moderatorów, otworzy wątek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest to mój pierwszy model, więc może być niedokładny. Na razie wygląda to tak, po woli się tworzy. Proszę o wskazówki, co mógłbym poprawić, pozdrawiam!

ih069YY.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się, że wóz jest za niski. Z boku bardziej mi to przypomina B10L, a nie B10BLE ;)  Jakbyś chciał jakieś zdjęcia wnętrza to pisz ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma jeszcze wymodelowanego dachu, dlatego tak wygląda. Jeżeli go zrobię, to powinno być okej. Początkowo miał być tworzony B10L, lecz w Bydgoszczy jeździ tylko jedna sztuka i dorwanie jej graniczy z cudem. A co do zdjęć środka, to na Mariampolu mam dostęp. Sąsiad pracuje z MZK i bez problemu się z nim dogadam. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja Ci mówię, że jest za niski. Dach tutaj nic nie doda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie pasował, jak mu się zrobi odpowiedni przód. Bo jak na razie to ja widzę przód od B10BLE, a bok od B10L ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spokojnie, podniesie się go. Jest faktycznie ciut za niski.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie lepiej od razu zrobić coś z właściwymi proporcjami, tylko kombinować i w rezultacie otrzymać coś dziwnego, co wygląda, ale nie jest?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedy Autobus Będzie Mniej Więcej Gotowy ,Bo Też Jestem Z Bydgoszczy I Bardzo Mnie Ciekawi Wasz Model. :20 Meow: Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co widać to prace zostały wstrzymane.

Wątek zamykam. W razie wznowienia prac, proszę o kontakt z członkami ekipy w celu jego ponownego otwarcia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.