Prażanin

Warszawa Praga 1.00

93 postów w tym temacie

Kilka screenowych newsów z mapy. Niekoniecznie nowych terenów. :D

Tak obecnie wygląda pętla Bródno Podgrodzie.

13071856419112879474.jpg

77700505672433081350.jpg

Jest i także przystanek za Podgrodziem - czyli tak jak jest teraz w rzeczywistości. :P

75798386019546768545.jpg

Oraz gotowe już otoczenie wokół ulicy Łojewskiej - z grubsza pokazane.

90393422627286157278.jpg

Wprawne oko zauważy nowe tekstury chodników. I taki jest mój cel - aby nie było na mapie podstawowych tekstur splinów. :)

To tyle z mojej strony.

Pzdr.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo ładnie. Sugerowałbym tylko wymienić barierki Amfitriona z pierwszego screena, na na przykład te z Wrocławia, są lżejsze :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Muszę przyznać, wygląda to wszystko jak w rzeczywistości, cała linia 169 jak i 500, jest mi całkowicie znana. Powodzenia i wytrwałości w dalszych pracach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo ładnie. Znam te tereny i czuć warszawski klimat. Jedyne zastrzeżenie to przystanek na 3. screenie. Przydałoby się go troszeczkę podnieść, bo według mnie trochę się "wtapia" w chodnik, głównie chodzi mi o śmietnik. Powodzenia dalej ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie również bardzo się podoba. Jest ładnie, schludnie i czysto xD. Nic dodać, nic ująć. Powodzenia!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli ktoś by był zainteresowany zamieszczam przebieg linii na mapie:

linia 500

964_500.jpg

linia 169

876_169.jpg

Wygenerowane za pomocą jakdojade.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Minęło trochę czasu od ostatnich informacji i chciałbym się dowiedzieć czy mapa jest jeszcze tworzona? Jeśli tak to jaki jest postęp prac?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapa nie będzie zawierać linii 500. Myślę, że Maciek się na mnie nie obrazi  :38 Why thank you:.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A i tu wrzucę newsy. :D

Na początek sprawa obiektów dedykowanych. Oto pierwszy z nich:

1a1nc0.jpg

86rqzx.jpg

3q700r.jpg

Kamienica ta mieści się przy ul. Stolarskiej 2/4, choć mijać ją na mapie będziemy jadąc ulicą Szwedzką. ;)

A sprawa numer dwa to ukończona niemal w 100% zajezdnia R-4 "Stalowa", mieszcząca się przy ul Stalowej 77. :)

05694225487067246470.jpg

73487889052472596352.jpg

Hale oraz autobusy statyczne pochodzą z vBusa. Może całość nie wygląda najlepiej, ale niczego lepszego nie wykrzesam. :P

Zapraszam do komentowania, nie tylko pochlebiania ale również krytyki. :D

Pzdr.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdziwiłeś mnie! Rewelacja! I jedno pytanie, czy na 169 będzie tak jak w realu tabor (w DP solówki i w DŚ przeguby)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, plan zakłada, że tak będzie. Ale na pewno mapa nie ukaże się przed wydaniem Jelcza M121M autorstwa @mateusza612, nie bez autobusu, który obsługuje 3/4 brygad 169. ;)

Pzdr.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam taki pomysł, żeby na mapie jeździły jako pojazdy AI jeździły też np. autokary i mogę dorzucić tramwaj AI

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Kierowca Maciek

Ogół mapy wygląda bardzo fajnie, natomiast robiąc sobie w grze wyjazd z zajezdni te kanciaste autobusy... no powiem tak: nie wyglądają zbyt ładnie. Pokazałeś nam widok z góry, jeśli mógłbyś pokazać jak te kanciaki wyglądają z kabiny jakiegokolwiek modelu, który postawisz na terenie zajezdni, byłbym wdzięczny. będziemy mogli w tedy rzetelnie ocenić Twoją pracę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam taki pomysł' date=' żeby na mapie jeździły jako pojazdy AI jeździły też np. autokary i mogę dorzucić tramwaj AI

[/quote']

Dziękujemy za cenne uwagi. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Mr. Omsi

Proszę, perspektywa zajezdni zza kółka. ;)

96812007746539634409.jpg

16497066234370141790.jpg

Rozumiem, że może się nie podobać, ale cały czas wszystkim powtarzam, że niczego lepszego nie zdobędę. Na zajezdnię nie wpuszczą, a kierowca pogoni takiego "gówniarza".

Statyki zostają takie, w tym wypadku kompletnie mnie nie obchodzą głosy ludu, że fatalnie wygląda, bo gadać może każdy. Czekam z otwartymi ramionami na gotowe statyki. ;) Mi osobiście się podoba, a jak to eSeL ujął "Największym krytykiem powinieneś być sam dla siebie".

Pzdr.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak' date=' plan zakłada, że tak będzie. Ale na pewno mapa nie ukaże się przed wydaniem Jelcza M121M autorstwa @mateusza612, nie bez autobusu, który obsługuje 3/4 brygad 169. ;)

Pzdr.

[/quote']

Nie przesadzaj, nie 3/4 ;) Najwyżej połowę :) Nie zapominaj, że od dzisiaj na linii kursują same przeguby :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko okej, ale ja nie robie mapy pod dzisiejszy stan, tylko na dwa miesiące wcześniej tj. czerwiec br., gdzie właśnie Jelcze M121M stanowią przynajmniej połowę taboru na tej linii. ;) Wnioskuję to na podstawie moich obserwacji na Podgrodziu, gdzie podjeżdżały/ą niemal same właśnie M121M. ;)

Ostatni news wakacyjny, przez dłuższy czas raczej temat będzie zasychał. :D

Ukończenie odcinka ul. Stalowej od zajezdni do skrzyżowania Szwedzka/Stalowa określam na 90%, dzięki dedykowanemu obiektowi. Brakuje jeszcze realnych latarni, opuszczonych magazynów, roślinności i jednej kamienicy. :D

19456988547546214328.png

W rzeczywistości tak to się prezentuje:

Klik

Pzdr.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale nie będą same M121M? M125M jako Mastera i SU 12 będą oczywiście? I możesz wydać mapkę przed wydaniem M121M, potem byś dodał zmieniony ailist :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapewne tak się będzie prezentował tabor liniowy na mapie: M121M i Urbino 12 (#18xx) w dni powszednie oraz Urbino 18 (#85xx i #84xx),  może MANy Lion's City G (#34xx) z mapy Mainz w weekendy. ;) M121I być może kiedyś się również pojawi, ale to wszystko zależy, czy @Mateusz612 będzie takowego robił. :D Koniec tematu autobusów na linii.

Pzdr.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też jestem za tym co napisał @alwek mógłbyś wydać mape jak ją skońyczysz a jak wyjdzie Jelcz od mateusza612 mógłbyś wydać zmieniony ailist ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.