miko001

Symulatory - Jakie polecacie?

11 postów w tym temacie

Tak jak w temacie, jakie symulatory polecacie? Z góry odrzucam gry takie jak: ETS 2, Farming Simulator 2013/2015 i OMSI 2, ponieważ te gry już mam. Jeżeli znacie dobre symulatory to napiszcie

Pozdrawiam  ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze polecam World of Subways 3 z londyńskim metrem. Jeździ się bardzo przyjemnie mimo kilku ułomności gry. Nie interesując się zbytnio metrem, ani tym bardziej londyńskim metrem spędziłem wiele godzin jeżdżąc w te i nazad.  ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Symulator jazdy 2 - posiada trochę bugów ale daje naprawdę dużo frajdy i jest trudna (szczególnie jeśli jeździmy na kierownicy) :P .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Symulator Jazdy 2 przeszedłem z palcem w ... sami wiecie gdzie :P. Ale można spróbować pojeździć metrem. Dzięki za propozycje. Temat- zależy od administracji może być zamknięty lub nie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak lubisz lotnictwo to polecam Microsoft Flight Simulator 2004 lub X. Z dodatkami wygląda świetnie. Można latać po całym globie. Oczywiście najlepiej mieć joystick albo wolant. Oczywiście jest symulator lotnictwa cywilnego, choć można n.p ściągnąć F16 i sobie latać. Gra trochę uproszczona jeśli chodzi o sterowanie czy uruchomienie samolotu, ale można ściągnąć dodatki, które sprawią, że 

aby polecieć trzeba będzie przejść takie same procedury jakie przechodzą prawdziwi piloci.

Z kolejowych polecam Maszynę. Tak realistyczna, że musiałem sobie napisać na kartce co mam wcisnąć na klawiaturze, aby uruchomić lokomotywę i nią ruszyć. Grafika mocno przestarzała, ale to prawdziwy symulator kolejowy i to się liczy najbardziej. Polecam też serię Trainz od studia Auran. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z maszyną miałem podobny problem z klawiszami  ;), ale dałem radę. Co do Microsoft Flight Simulator, to ile kosztuje podstawka? Bo widziałem dodatki które kosztują 200 zł (!!). Czy podstawka jest droższa?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

FSX na Allegro za 65zł. W końcu ten symulator ma już sporo lat. Dobrze sobie kupić jakiś dodatek poprawiający grafikę. Wiele lotnisk jest dostępna w internecie darmowa. Dla FS2004 polecam scenerię: Warszawa-Okęcie, Gdańsk, Poznań, Milan, Rzym, Zurich, Londyn-Stansted, cała Skandynawia, Kijów. To są darmowe scenerie, które jakością nie ustępują płatnym. Oczywiście FSX jest nowszy i ma lepszą grafikę od FS2004, ale ciągle do tego drugiego powstają nowe dodatki.  I tak jest już ponad 10 lat.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy te scenerie co wymieniłeś, są darmowe?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Wymieniłem najlepsze bezpłatne scenerie do FS2004 z Europy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta