misiura

World of Subways

18 postów w tym temacie

Witam :) Jak w temacie nie wiem czy znacie tą pozycje ale postaram się ją przybliżyć jest to Symulator Metra TML-Studios do tej pory pojawiły się dwie wersje gry:

-Pierwsza to World of Subways Vol.1 w której wcielamy się w motorniczego Nowoyorskiego Metra.

-Druga to World of Subways Volume 2: U7 - Berlin - Jeszcze bardziej zaawansowany graficznie symulator Berlińskiego Metra.

-Trzecia odsłona gry pojawi się w tym roku pod jeszcze bardziej rewelacyjnie dopracowanym systemem symulacji Metra. Producent pracuje również nad symulacją naziemnego systemu komunikacji którym będziemy mogli poruszać się po ulicach miasta. Symulator pozwala na rozgrywkę według ustalonego rozkładu jazdy, oraz możliwość wcielenia się w role pasażera. Swoboda działania zależy tylko w od naszej wyobraźni można wyjść z wagonu którym kierujemy chodząc z latarką po tunelu. Opcji jest naprawdę wiele. Ale najwięcej jednak ukazują filmiki z gry.

Poniżej wklejam oficjalną stronę gry ze zdjeciami filmami zarówno produkcji które już się ukazały oraz te które dopiero wyjdą za kilka miesięcy. Gra dostępna jest i będzie wyłącznie taką samą drogą jak OMSI ponieważ żaden Polski dystrybutor nie zainteresował się tymi rewelacyjnymi produkcjami... a szkoda.

WoS1:

http://www.world-of-subways.com/index.php?id=194

WoS2 Berlin:

http://www.world-of-subways.com/index.php?id=226

WoS3 - Symulator Metra. (w produkcji):

http://entwicklerblog.tml-studios.de/index.php?id=590

oraz Symulator Busa, Tramwaju: (również w fazie przygotowań)

http://entwicklerblog.tml-studios.de/index.php?id=471

Na tej stronie producenta jest więcej filmów które pokazują pozycje które już się pojawiły oraz te które dopiero wyjdą. Miłego oglądania mam nadzieje że fanów Symulacji to zainteresuje. :) Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako iż nikt nie napisał, to WoS 3 ma prezentować londyńską Circle Line, jakże łatwo korkowaną.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Symulatory na filmikach wyglądają dobrze. Grafika na wysokim poziomie, otoczenie wygląda na dopracowane. Ciekawe jak z realizmem obsługi pojazdów i fizyką jazdy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Symulatory na filmikach wyglądają dobrze. Grafika na wysokim poziomie' date=' otoczenie wygląda na dopracowane. Ciekawe jak z realizmem obsługi pojazdów i fizyką jazdy.

[/quote']

od 2008 roku gram do dziś w poprzednie wersje WoS i jeśli twóry postarali się o jeszcze więcej realizmu to jest to z pewnością po raz kolejny Hicior na długie miesiące :) Zaznaczam że symulator posiada swój silnik co dodatkowo uatrakcyjnia cała serie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tworzenie gier World of Subways Vol 3 jest skończony. Ostateczna wersja jest w tej chwili w drodze do Londynu. Produktu w firmie przeszły rygorystyczne badania, czy są jakieś zastrzeżenia do tego produktu. Środek ten jest podobne do korzystania z logo. Następnie produkt trafi do urzędu distribušní Aerosoft i nie będzie końcowy test końcowy beta. Deweloperów obliczyć, że jest jeszcze kilka drobnych zmian w produkcie. Po testach, to nie będzie sprzeciwiać się wydaniu trzeciej raty metra symulator World of Subways Vol 3: London. Gra ukaże się na serwerze, więc cyfrowej sieci distribusi kamených Aerosoft lub w sklepach. Niestety, Czech graczy najprawdopodobniej zniknie zanim cokolwiek innego na zakupy w sąsiednich Niemczech. Wkrótce wprowadzą więcej informacji na temat tego produktu i jego ceny. (google tłumacz)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To że to tłumacz to każdy głupi się kapnie, ale szkoda nawet wrzucać taki tekst bo i tak nic nie da się zrozumieć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No mam problem z Vol.3 , otóż Problem 1

A Drugi Problem to jak już chce wyjść do menu to wywala do pulpitu i tam coś pisze o vision90.dll , acha directX najnowszy , sterowniki do grafiki też :/ , miał już ktoś taki problem??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No mam problem z Vol.3 ' date=' otóż Problem 1

A Drugi Problem to jak już chce wyjść do menu to wywala do pulpitu i tam coś pisze o vision90.dll , acha directX najnowszy , sterowniki do grafiki też :/ , miał już ktoś taki problem??

Jeśli chodzi o "problem 1" to o ile się nie mylę to musisz włączyć podświetlanie tablic kierunkowych (masz gdzieś tam na pulpicie przełącznik :D )

Jeśli chodzi o drugi problem to masz zainstalowanego najnowszego Windows Media Player? Z powodu starszej wersji gra ta często się sypała i zalecano zainstalować najnowszą (nawet jeśli miałeś to jeszcze raz)

Pzdr.

Mam nadzieję ze chociaż w części pomogłem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bus tram cable car simulator juz wydany

8)

Takie pisanie postów gdzie popadnie (to jest temat o innej grze, nie zauważyłeś?) może skończyć sie szybko zakazem pisania... Masz już 60% ostrzeżeń więc pilnuj się.

Manner

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dobra gra, polecam, szczególnie wersję 3 - London Underground.

Sam ją posiadam razem z wersją Nowego Yorku i powiem, że szybko się rozwija...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam problem, a mianowice ostatnio zakupiłem część 3 WOS po angielsku i nie wiem jak zrobić by kliknąć cokolwiek na pulpicie, oraz na klawiaturze nic nie działa. Co mam zrobić?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jest jakieś spolszczenie instrukcji do WoS 1 w necie ??, bo dziś dostałem płytkę i instrukcja w książeczce swoje a jest tak, że nie wszystkie skróty klawiszowe zgadzają się z tą książeczką, to może powinienem zmienić w opcjach wedle instrukcji :D??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta