Przemek!

Ubyło nam jednego z moderatorów

6 postów w tym temacie

Witam wszystkich użytkowników,

Otóż w dniu dzisiejszym, po ponad roku owocnej współpracy, skończyła się służba moderatorska użytkownika Heir. Powodów i podstaw tej decyzji nie będę tutaj rozwlekał, gdyż jest to niejako tajemnica, jednakowoż fakt ten wyraźnie wskazuje mi że idziemy w złym kierunku.

Skąd takie przemyślenia?

Od kilku miesięcy na forum zawiązała się w zasadzie niezorganizowana rzesza użytkowników roszczeniowych - mających wieczne pretensje do całego świata, o dosłownie każdą, najmniejszą nawet pierdołę. Takimi działaniami zniechęcacie wszystkich obecnych tu twórców i bezlitośnie powstrzymujecie ludzi z ambicjami do tego, aby coś dla społeczności OMSI zrobić. Również taka postawa ukazuje, jak bardzo duże braki mają tacy użytkownicy w podstawach własnej kultury osobistej i dobrego wychowania, bo nie dając nic od siebie - żądają aby inni dostarczali im wszystko według ich ściśle określonego schematu.

Jeśli to forum ma być dalej przyjaznym kątem, gdzie można znaleźć wiele dodatków, zaczerpnąć porad i znaleźć rozwiązania na przeróżne problemy (związane nie tylko z OMSI), to czas najwyższy przemyśleć swoje dotychczasowe zachowanie, osiągnięcia na scenie OMSI i porównać z tym, co opisałem w kilku zdaniach wcześniej.

Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz podziękować Heir-owi za ponad rok współpracy, jako moderator, jako prowadzący nasz kanał na YouTube i jako aktywny twórca dodatków. Dziękuję za to, że mimo wielu niedogodności, sprzeciwów i kłótni wytrzymał aż tyle i mimo to dalej pozostaje z nami jako chyba najbardziej zasłużony VIP, a także wciąż chce dzielić się z nami efektami swojej pracy w Edytorze map OMSI czy innych dodatków do gry.

Przemek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również chciałbym podziękować całej ekipie forum za daną mi szansę. Ekipa jest bardzo komunikatywna i przyjazna, zawsze mogłem na was liczyć i w sumie dalej mogę :D. Cały rok spędziłem naprawdę miło: bywały trudniejsze i łatwiejsze sytuację, ale zawsze (no praktycznie:D) starałem się sprawę rozwiązać. Ostatnimi miesiącami jednak coś się tutaj zmieniło. Podejście niektórych użytkowników do mojej pracy wydaję mi się być mocno niewłaściwe i jest to jeden z powodów rezygnacji.

Obecnie także mam dość poważne problemy ze zdrowiem i w sumie sam nie wiem jak to się skończy więc jak na razie nie szukam dodatkowego stresu w rozwiązywaniu tak błahych problemów:D.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego i tamtego forum :D.

Jeśli ktoś przez moje działania poczuł się kiedyś skrzywdzony to jest mi bardzo z tego powodu przykro.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam taką uwagę co do wszystkich (użytkowników, moderatorów, administratorów) abyście traktowali innych jak też ludzi. Często pojawia się tutaj chamstwo w stosunku do innych. To jest taka jedyna rzecz, która mi się nie podoba. Zmieńcie to i bądźcie otwarci na innych ludzi, oraz zakończcie też tę wojenki pomiędzy forami.

Pozdrawiam i mam nadzieję pojawiać się tu częściej.

Dla Heira wszystkiego najlepszego i powrotu do pełnej sprawności zdrowotnej.

Sorry za OT.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja proponuję nabór nowych moderatorów poprzez ogłoszenie oficjalnego konkursu na to stanowisko.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odpowiadając na dwa powyższe posty powiem tak - każdy jest traktowany tak, jak na to zasługuje. I jest to zupełnie normalne, także w prawdziwym życiu. Jeśli ktoś oczekuje szacunku, a sam nie okazuje go innym, to niestety złudne są jego nadzieje.

Mógłbym tutaj wypisać masę ludzi, z którymi współpraca w jakiejkolwiek formie jest czystą przyjemnością, ale nie o to chodzi. Jeśli ktoś chce aby wszystko podstawić mu pod nos, zrobić za niego a i najlepiej broń Boże nie karać za łamanie regulaminu, to trafił w złe miejsce. Pomoc owszem, ale nie wyręczanie kogoś w każdej kwestii ;)

Wojenki między forami w moim odczuciu nie ma, ale to mój punkt widzenia....

Naboru na moderatorów nie będzie, a już tym bardziej w formie konkursu bo to zdecydowanie nie jest dobry pomysł.

Natomiast być może pojawi się strefa przeznaczona dla wybranej grupy ludzi - osób zasłużonych dla społeczności OMSI i dla społeczności naszego forum. Będzie tam można wymieniać się opiniami, poradami i udzielać sobie pomocy w kwestiach Edytora OMSI czy tworzenia modeli. Czy to wypali to się okaże, bo muszę posiedzieć nad kształtem tego wszystkiego. Oczywiście każdy będzie mógł dołączyć do tej grupy "Ekspertów", ale pod pewnymi warunkami które będą ustalane z Ekipą.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuję zaprzestać polemiki nt projektu... wyraźnie jest napisane być może.

[mod]Zamykam. Temat przrodził się w w żale nt ostrzeżeń, banów itp[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.