achronom9618

Ukryte linki dla tylko zalogowanych

9 postów w tym temacie

Mam taką prośbę aby poprawić do informacji "Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki." na "Goście nie widzą linków. Zarejestruj się lub zaloguj aby zobaczyć linki." z hiperłączem do logowania takim jak na wyrazie "Zarejestruj się".

Brak tej opcji utrudnia zobaczenie tego co jest ukryte w linkach gdyż po zalogowaniu się pod "bannerem" po lewej stronie przekierowuje na stronę główną i trzeba jeszcze raz tam wchodzić i szukać link.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co robić coś takiego? Wtedy tylko ludzie będą się rejstrowali i nic nie pisali co jest dla mnie głupotą. Jak dla mnie lepiej jest mieć małą ilość zarejstrowanych którzy coś piszą niż mieć multum ludzi a z tego 5% się tylko by udzielało.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zrozumiałeś mnie. Jest coś takiego cdfh.png Powinno być dodane także "lub zaloguj". A bez tego "zaloguj się" to jest tak jak mówisz czyli

Wtedy tylko ludzie będą się rejstrowali i nic nie pisali co jest dla mnie głupotą.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co robić coś takiego? Wtedy tylko ludzie będą się rejstrowali i nic nie pisali co jest dla mnie głupotą. Jak dla mnie lepiej jest mieć małą ilość zarejstrowanych którzy coś piszą niż mieć multum ludzi a z tego 5% się tylko by udzielało.

Z tym że właśnie tak zrobione forum zbiera dużą ilość "sztucznych" userów, którzy założyli raz konto by pobrać jeden plik.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój błąd, zmęczony byłem i źle zrozumiałem post achronoma.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć.

Nie chodzi o to aby nabijać userów nowych, czy coś w tym stylu. Chodzi o to że na forum ostatnio pojawiało się dużo botów, które spamowały forum, oraz pobierały wielokrotnie załączniki, co obciążało serwer i zużywało nasz OGRANICZONY transfer na serwerze.

Mam nadzieję, że wszystko już jest jasne

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli nie dodacie tego "zaloguj się" w info dla niezalogowanych zamiast linku ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.