Gość Szaqql

American Truck Simulator

8 postów w tym temacie

O dziwo temat tego symulatora się jeszcze nie pojawił, być może nie było co pokazywać.Obecnie już jest, pojawił się gameplay z wersji alpha symulator:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pojawienie się ludzi to już jakiś postęp, nawet w autobusach też są animowani, jakby ludzi było więcej w miastach (jak w OMSI) to już prawie real.

ev9ybb6zkp2a.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To coś, co lubię najbardziej - amerykańskie drogi i potężne ciężarówki. ;) Do Europy się nie umywa, dlatego tak czekam aż wyjdzie do sprzedaży. Boli tylko, że zostanie wydana sama Kalifornia, jeden stan z 48 na kontynencie, pomijając już Hawaje i Alaskę. Jeszcze nie tak dawno pojeździłem sobie w Haulinie, a teraz, ten sam klimat z silnikiem ETS2 - miodzio. A i kilka smaczków widziałem, których w ETSie nie ma, tj. otwierana maska. Myślę, że do wakacji ujrzę ten tytuł na półkach sklepowych. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Filmik z testu 3 monitorów.

Ogółem to się zawiodłem. Na screenach (jak zawsze) wygląda super, a naprawdę to ETS 2 na modach....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapewne dlatego że działa na tym samym silniku. Cudów nie ma co się spodziewać, wiedziałem to od samego początku produkcji. Ale zaciekawiło mnie ponieważ to powrót do korzeni. Starzy wyjadacze którzy grali w Haulina czy PTTM będą raczej szczęśliwi. Dodam również że to będzie pole do popisu dla modderów. Wątpię żeby ktokolwiek grał w ETSa czy ATS bez modów. Ta produkcja głównie na tym się opiera. To tak jakby grac w OMSI tylko na BErlinie lub Grundorfie podstawowymi MANami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gameplay z dema gry, które od SCS otrzymał serwis simuwelt.de

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta