Gość pause1

[usunięty] Moderacja działu "VFirmy"

10 postów w tym temacie

Pochwalon.

Jako iż ostatnio mamy falę FałFirm na bazie Szczecina, Grundorfu(xD) wychodzę do was z inwencją wielokrotnie omawianą na SB. 

Proponuję nadać działowi VFirmy moderację wątków (aby wątek się pojawił moderator musi zaakceptować, ale posty można pisać bez ograniczeń). Myślę, że oczyściłoby to forum i nie powodowały fali hejtów, jak i zmniejszyły ilość bezsensownego przepychania się na forum. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem czas najwyższy wprowadzić możliwość stworzenia wątku (moderacja "of course" też) i zero komentarzy.

Ew. w wątku mógłby pisać autor, a nie oglądający.

Zdecydowanie by to zapobiegło kłótniom, hejtom, a moderatorzy mogliby popatrzeć na język co niektórych. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się nad wyłączeniem tegoż działu, także żadnych kroków nie podejmuję na razie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zupelne wyłączenie tego działałoby niekorzystnie na pracę "normalnych" vFirm. (W tej chwili takie są tylko Stargard i BKM)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle, że w sumie w tym dziale nic się nie dzieje (nie licząc co jakiś czas tematów z vfirmami krzak, które kończą działalność tak szybko jak zaczynają), vBKM w ogóle nie ma tu założonego tematu, a w temacie Stargardu kompletnie nic się nie pojawia odkąd Kozłów przestał istnieć i nie ma żadnych awantur między tymi vfirmami :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyłączenie działu - moim zdaniem nie.

Rozumiem, że w dziale pojawił się bałagan (który chyba ja też robiłem, ale... już pomijając to), ale... no właśnie.

Po części @Przemek! się z Tobą zgadzam - byłoby mniej problemów i mniej pracy.

Ale z drugiej strony - mi się wydaje, że (kto wie) może za niedługo (jak wszystko powoli sobie poukładam + na spokojnie opracuję) będę chciał napisać wątek w tym dziale, a go nie będzie...

Dla mnie prowadzenie każdej rzeczy od A do Z jest bardzo ciężkie, zresztą często się tak działo.

Uważam, że dział powinien zostać z tymże - mam pomysł, ale nie umiem go przełożyć na słowa, także w następnym poście/edicie tego spróbuję go opisać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dział może zostać, ale zgadzam się z propozycją @pause1 by administrator zaakceptował takowy wątek po wcześniejszym sprawdzeniu go.

Wtedy można by uniknąć bez sensownych wątków typu "vFirma na bazie Grundorfu" i nie było by niepotrzebnego syfu.

Pozdrawiam, Shadow

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualnie na polskiej "scenie" v-firm i tak nic się nie dzieje, ale może kiedyś jednak powstanie coś sensownego, co będzie warte zareklamowania na forum. Dlatego osobiście uważam, że całkowite wyłączenie działu aż takim dobrym pomysłem nie jest. Ale wcześniejsza akceptacja wątku przez moderatora brzmi dobrze - taki mały filtr na pewno sprawi, że różne potworki zakładane przez 12-13 latków nie będą się pojawiać, a może nawet niektórych zmusi do trzykrotnego zastanowienia się czy warto w ogóle reklamować v-firmę, które w zasadzie dopiero jest w fazie projektowania, jak to często bywa w przypadku młodszych, często bardzo podekscytowanych swoim pomysłem ludzi, których zapał do pracy spada jednak po kilku dniach. Ale nie można nikomu podcinać skrzydeł - może gdzieś w czeluściach naszej sceny tworzy się kolejna perełka wśród v-firm, kto wie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem krótko. Zlikwidować. Jak chcą to w Hyde Parku jeden temat p.t. Vfirmy-ogłoszenia i reklamy gdzie będzie można się promować post pod postem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.