mk555

[usunięty] Usunięcie działu "Bazar"

Czy jesteś za tym pomysłem?  

1. 1. Czy jesteś za tym pomysłem?

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

9 postów w tym temacie

Po usunięciu działu "Gry i zabawy", według mnie powinien zostać także usunięty dział "Bazar", ponieważ forum poświęcone jest symulatorowi jazdy autobusem, a nie sprzedawaniu i kupowaniu rzeczy, od tego jest Allegro, OLX i wiele innych. Prosiłbym o wszelkie opinię na ten temat.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bez przesady. 

Może cały ten dolny dział usuniemy ? 

Ja jestem na NIE

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja Ci przypominam autorze tego wątku, że każde forum ma prawo utworzyć działy tzw. hydeparki.

Moim zdaniem, forum powinno nie tylko nieść pomoc, ale także rozrywkę i nie tylko.

To, że dział Gry I Zabawy został usunięty, wiązał się z nieogarem.

Jeśli nie chcesz widzieć działu Bazar, to masz prawo na własne żądanie zgłosić się do administratora, by usunął Twoje konto z serwisu.

I potem "rób, co chcesz". ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście jestem na  "NIE" . Czasem po "forumowej znajomości można coś za grosze wyhaczyć"  ;) .Może mało jest tam ofert kupna-sprzedaży, ale to nie serwis aukcyjny...a takie np. "gadżety dla mkmów" prędzej "zejdą" w tym dziale niż na jakimś innym serwisie... Zawsze możesz nie zwracać  uwagi na ten dział.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może tak odrazu usunąć całe forum ?

Jestem na nie, bo często użytkownicy mają coś do sprzedaży a w tym dziale mogą dotrzeć do większej ilości osób.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@mk555

Moim zdaniem twoje pomysły biorą się z kosmosu...

A tak na serio: Ten dział jest nieistotny dla symulatora - to prawda, ale na forum się przydaje. Niektórzy użytkownicy zamiast oddawać sprzęt w całkiem obce ręce, wolą odsprzedać go osobie z forum. Można też założyć wątek pt. "Kupię", i możliwe, że znajdziemy użytkownika, który sprzeda coś po obniżonej cenie. Słowem taki forumowy "targ" jest przydatny użytkownikom i usunięcie go byłoby niemądrym posunięciem (ładnie mówiąc xD).

Pozdr, Mr. Omsi

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na NIE, ponieważ ten dział to nie jest pitu pitu w stylu vwymysły vfirmy, ani jakieś gierki dla upośledzonych umysłowo, bądź inteligentnych inaczej typu: spełniamy marzenia-chce zapiekankę. Dział służy do promowania ofert przez osoby, które mają konto. Ponadto użytkownik kupujący od użytkownika zapewne może liczyć na jakąś skromną ulgę. ZDECYDOWANIE NIE. Neo nein, nein.

Idąc tym tokiem indolencji umysłowej proponuję [troll] usunąć dział mapy... [/troll]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, każdy powiedział co wiedział, pomysł odrzucamy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.